Dlaczego lubisz sport? [KONKURS]

Weź udział w konkursie, napisz, dlaczego lubisz sport i rozegraj swój własny mundial bez piłki i na planszy. Prace konkursowe przyjmujemy pod adresem junior@sport.pl

W czerwcu rozpocznie się finał piłkarskich mistrzostw świata. Na brazylijskich arenach zagrają najlepsze drużyny świata. Mundial to nie tylko święto piłki nożnej, ale święto sportu w ogóle.

Z tej okazji junior.sport.pl przygotował konkurs, w którym nagrodą jest 6 egzemplarzy gry "Mundialito" firmy Bakumi.

Drogie dzieci!

Napiszcie, dlaczego lubicie sport i do 26 marca na adres junior@sport.pl wyślijcie swoją odpowiedź. Limit 400 znaków. W zgłoszeniu podajcie, ile macie lat.

Drodzy rodzice

"Mundialito" to gra planszowa, której rozgrywka to nic innego jak mistrzostwa świata w piłce nożnej. Jednak zamiast trawiastego boiska miejscem rozgrywki jest plansza a o losach meczu decyduje nie piłka, a kostka.

Poznaj zasady gry

Gra "Mundialito" to nie tylko świetny sposób na oderwanie dziecka od komputera i spędzenie z nim miło czasu. To również okazja, żeby nauczyć dziecko wyglądu flag i nazw krajów, które znalazły się w grze. Poza tym, dzięki mechanizmowi gry i analizie wyników, najmłodsi rozwijają także podstawowe umiejętności matematyczne.

Głos w dyskusji

Sześć najlepszych prac zostanie nagrodzonych egzemplarzem gry. Prace konkursowe zostaną zebrane w artykule, który opublikujemy na junior.sport.pl i wfzklasa.sport.pl.

Chcielibyśmy, żeby stały się one głosem w dyskusji o wychowaniu fizycznym w Polsce.

Dowiedz się więcej o grze Mundialito