The World Games 2017. Zaprojektuj maskotkę Igrzysk! [KONKURS]

Twoje dziecko lubi rysować? Jest pomysłowe? Zaprojektuj z nim maskotkę X Światowych Igrzysk Sportowych - The World Games, które odbędą się w 2017 roku we Wrocławiu pod nazwą "Bohater Naszych Największych Igrzysk Sportowych". Czekają atrakcyjne nagrody.

World Games, czyli Światowe Igrzyska Sportowe odbywają się za każdym razem po letnich igrzyskach olimpijskich i mają za zadanie wypromowanie nieolimpijskich dyscyplin i wprowadzenie ich do programu olimpiady. Uczestnicy rywalizują o medale w dyscyplinach takich, jak: karate, skoki spadochronowe, rugby, sumo, aikido, wspinaczka, squash, bowling czy sporty taneczne.

W 2017 roku X edycja tej imprezy odbędzie się we Wrocławiu. Masz szansę stać się częścią historii światowego sportu i zaprojektować maskotkę World Games, która będzie promowała igrzyska na całym świecie.

Zasady są proste. Wraz z dziećmi utwórz zespół projektowy od 2 do 10 osób. Wykonaj projekt maskotki w dowolnej technice na papierze na arkuszu o wymiarach 100x70 cm. Możesz również skorzystać z programu graficznego. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby do 18 roku życia. Przeczytaj regulamin

Pracę prześlij do 23 maja 2014 roku pocztą lub w formie elektronicznej przez formularz zgłoszeniowy. Pocztą wyślij wypełnione dokumenty formalne .

Spośród pięciu najlepszych prac wybranych przez Komisję Konkursową zwycięzcę wyłonią internauci w otwartym głosowaniu na stronie www.wroclaw.pl.

Pierwsze trzy prace wygrają wyjazd łączący rozrywkę sportową z atrakcjami kulturalnymi. Dodatkowo raz w miesiącu internauci wybiorą w sondzie "Pracę Miesiąca" a jej autorzy otrzymają akcesoria sportowe do uprawiania dyscyplin wchodzących w skład programu The World Games.

Wszystkie pytania dotyczące konkursu można kierować na adres mailowy: konkurstwg2017@gmail.com

Zdrowie to nie tylko stan ciała. Pamiętaj o tym rodzicu!