Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem 2013. Rekrutacja trwa

Trwa rekrutacja na drugą edycję imprezy dla dzieci - ?Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem?. W tym roku kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski będzie gościł w czterech miastach. 24 lipca rozpoczął swoje treningowe tournee w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Następnie 26 lipca zawita do hali TORWAR w Warszawie, dzień później będzie trenował z dziećmi w Orlen Arenie w Płocku i na koniec 28 lipca w hali ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu.

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia z kapitanem siatkarskiej reprezentacji Polski jest dostępny na stronie fundacji Citius Altius Fortius. W zajęciach z Marcinem Możdżonkiem mogą wziąć udział dzieci w wieku od 9 do 13 lat (urodzone między 1 stycznia 2000 roku a 31 grudnia 2004 roku), niezależnie od swoich siatkarskich umiejętności.

Ideą treningów, które poprowadzi Marcin Możdżonek, jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i popularyzacja siatkówki.

- Dzieciom brakuje ruchu. Widać to choćby po liczbie zwolnień z WF, jakie nauczyciele otrzymują. Jest to zastanawiające i wręcz zastraszające! Ja mogę promować sport poprzez siatkówkę. Poprzez to, na czym znam się najlepiej - mówi Marcin Możdżonek.

W każdym treningu może uczestniczyć maksymalnie 130 dzieci. Jedynym kryterium wyboru uczestników, poza koniecznością spełnienia wymogu wiekowego, jest kolejność zgłoszeń.

Treningi są bezpłatne dla publiczności, a jedynym limitem liczby osób jest pojemność obiektów.

Wszystkie zajęcia będą rozpoczynać się o godzinie 10.30. Po ich zakończeniu przyjdzie czas na konkursy dla publiczności. Marcin Możdżonek bardzo chętnie odpowie na pytania dzieci i kibiców.

Szczegółowy harmonogram "Treningów Siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem 2013" znajduje się na stronie www.fundacja-caf.pl.