Wielki Finał Coca-Cola Cup 2013 na krakowskim Rynku

8 czerwca w sobotę poznamy najlepsze gimnazjalne drużyny piłkarskie w Polsce. Na krakowskim Rynku odbędzie się finał tegorocznej edycji Coca-Cola Cup. Na kibiców czeka spotkanie z Robertem Lewandowskim, Robertem Korzeniowskim, Anną Dereszowską i konkursy z nagrodami.

8 czerwca na krakowskim Rynku Głównym do rywalizacji w wielkim finale Coca-Cola Cup 2013 przystąpią najlepsze w Polsce piłkarskie drużyny dziewcząt i chłopców z gimnazjum. Na specjalnie na tę okazję zbudowanym boisku z naturalną trawą, zawodnicy będą walczyć o miano najlepszych w kraju i nagrodę główną - wyjazd do Turynu, gdzie odwiedzą jeden z najlepszych klubów Europy, Juventus.

Tegoroczna, piętnasta już edycja Coca-Cola Cup trwa od początku lutego. Do rozgrywek przystąpiło blisko 40.000 młodych piłkarzy z całego kraju. Po fazie regionalnej i etapie finałów wojewódzkich w walce o nagrodę główną pozostały po dwa najlepsze zespoły z każdego regionu.

Finał rozgrywek to nie tylko piłkarski mecze. W Strefie Aktywnego Życia kibice i piłkarze spotkają się z Robertem Lewandowskim, ambasadorem Coca-Cola Cup, który pokaże kilka piłkarskich trików.

W konkursie dla gimnazjalistów główną nagrodą jest sprzęt sportowy i dzień sportu zorganizowany przez Coca-Colę. Wygrywa ta szkoła, której uczniowie zdobędą najwięcej punktów w teście sprawnościowym.

Ze zwycięzcami tegorocznej edycji Coca-Cola Cup do Turynu pojedzie najlepszy piłkarz wyłoniony podczas testów, które przeprowadzone zostaną w niedzielę, podczas turnieju.

Więcej informacji na stronie organizatora

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.