Psychologia

  • Osobowość małego sportowca

    Osobowość małego sportowca

    Pragniesz by twoje dziecko zafascynowało się sportem? Chcesz zapisać je na zajęcia z trenerem, ale boisz się, że sobie nie poradzi, bo jest dosyć zamknięte w sobie i nieśmiałe? Porzuć obawy, regularne uprawianie sportu ćwiczy nie tylko mięśnie, ale znacząco wpływa na umysł młodego człowieka!

  • Jak nie zabić w dziecku sportowca? [WYWIAD]

    Oglądając sportowe zmagania, można odnieść mylne wrażenie, że wygrana lub przegrana to w zależności od dyscypliny kwestia minuty, godziny, kilku godzin. Jedne zawody, jeden bieg, jeden mecz decyduje o sukcesie. Jednak droga do mistrzostwa zaczyna się już w dzieciństwie. O tym, jak nie zabłądzić już na starcie, jak pójść drogą Kamila Stocha a nie Mateusza Rutkowskiego, opowiedział nam Grzegorz Więcław, ekspert serwisu psychologiasportu.pl

  • WF z klasą. Wykluczeni

    "Magda pamięta, jak stoi na słupku i czuje, jak wszyscy gapią się na jej biust, który ostatnio gwałtownie urósł. Nauczyciel starannie ustawia jej stopę na słupku, żeby zaczepiła się palcami o krawędź. - Tak się nie pochylaj, bo cię przeważą - mówi zerkając na nią z dołu. Chłopaki rechoczą". WF, jedno ze słów, które otwiera - jak kiedyś mówiono - wrota pamięci. Tej dobrej i tej złej. W ramach programu "WF z klasą", którego druga edycja rusza niebawem, zastanawiamy się, jak uniknąć wykluczenia i walczyć z traumą.

  • Narty dla dzieci. Narciarstwo dzieci okiem psychologa
  • Wf dla każdego. Rodzicu, pamiętaj, że zdrowie to nie tylko stan ciała!
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.