Joe Hart
-
Tak przeszedł do historii na zawsze. Znany bramkarz kończy karierę [WIDEO]
Były bramkarz Manchesteru City i 75-krotny reprezentant Anglii - Joe Hart - ogłosił dzisiaj, że po sezonie zakończy karierę piłkarską. Obecny golkiper Celticu Glasgow zostanie zapamiętany jako jedna z ikon mistrzów Anglii - nie tylko ze względu na...
-
Chłopiec podszedł do samochodu Harta. Po chwili zalał się łzami [WIDEO]
Bramkarz Celticu Glasgow Joe Hart wykazał się pięknym gestem wobec jednego z młodych kibiców. Po zakończeniu treningu złożył mu autograf na rękawicach, co spotkało się z niezwykle emocjonalną reakcją fana klubu ze stolicy Szkocji.
-
Wielka wpadka Joe Harta po porażce z Dynamem Zagrzeb. "Taki wpis tylko poirytował kibiców"
Tottenham sensacyjnie odpadł z Ligi Europy, a jego rezerwowy bramkarz napisał na Instagramie: "misja wykonana!". Teraz Joe Hart tłumaczy się z wpadki.
-
Niespodziewany transfer Tottenhamu wymuszony przepisami Premier League
Joe Hart może zostać zawodnikiem Tottenhamu. Niespodziewany transfer 33-latka wymuszają przepisy Premier League.
-
Liga angielska. Joe Hart trafił do West Hamu
West Ham United potwierdziło sprowadzenie nowego zawodnika. Do drużyny Młotów trafił właśnie reprezentant Anglii - Joe Hart. Nie jest to jednak transfer definitywny, a jedynie roczne wypożyczenie.
-
Vidal odejdzie z Bayernu, a Legia kupi napastnika? [PLOTKI TRANSFEROWE]
Arturo Vidal możesz opuścić Bayern Monachium i wrócić do Włoch! Legia chce kupić serbskiego napastnika. Zapraszamy na przegląd najciekawszych plotek transferowych.
-
Miał być hit, a wyszedł kit. Największe wpadki transferowe... jest i Polak [LISTA]
Mieli być znaczącymi wzmocnieniami, ale okazali się niewypałami. W przeszłości gwiazdy często zawodziły w nowych klubach, można wymienić m.in: Andrija Szewczenko, Fernando Torresa i Kakę, a teraz? Przedstawiamy listę największych wpadek transferów...
-
Premier League. Burza w Anglii. Czy Pep Guardiola słusznie wypchnął z klubu Joe Harta? Claudio Bravo popełnia błędy
Czy sprowadzenie Claudio Bravo za Joe Harta było dobrą decyzją ze strony Pepa Guardioli? Angielskie media zastanawiają się nad tym po nie najlepszych pierwszych meczach Chilijczyka w Manchesterze City.
-
Liga Mistrzów. Gianluigi Buffon chwali rywali. "Joe Hart to najlepszy bramkarz świata"
Bramkarz reprezentacji Włoch nie szczędził słów podziwu dla angielskiego zespołu. Buffon określił Joe Harta mianem najlepszego golkipera na świecie.
-
Premier League. Joe Hart: Zawiedliśmy trenera
- W tym sezonie w kilku meczach zawiedliśmy Pellegriniego - powiedział "Sky Sports" bramkarz Manchesteru City Joe Hart. W ostatnim meczu derbowym "The Citizens" przegrali z United aż 2:4.
-
Anglia na MŚ 2014. Psychiatra dla bramkarzy z dziurawymi rękami
Od czasów Gordona Banksa Anglia czeka na wielkiego bramkarza. Fajtłapami nie są, grają w mocnych klubach, ale na wielkich imprezach zawodzą. Być może ratunek znalazł dla nich kapitan Steven Gerrard.
-
Premier League. Pellegrini ma dość, Hart traci miejsce w składzie
Jak informuje angielski ?Guardian?, Joe Hart po serii błędów, jakie popełniał w ostatnich meczach Manchesteru City, będzie musiał pogodzić się z rolą rezerwowego w najbliższym ligowym meczu. Wicemistrzowie Anglii w sobotę zmierzą się o 16:00 z...
-
Liga Mistrzów. Angielska prasa po klęsce City: Orgia niekompetencji
- Joe Hart traci szansę na reprezentacyjną karierę szybciej niż Wayne Rooney włosy. Jeśli selekcjoner Roy Hodgson był dotąd zaniepokojony formą swojego bramkarza, to teraz musi być przerażony - pisze Daily Mail po środowym meczu Ligi Mistrzów....
-
Polska odzyskała (jedną) przewagę nad Anglią
Bramkarz wyspiarzy Joe Hart znów popełnił błąd, a Manchester City przegrał w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium 1:3. Za dwa tygodnie na bramkę Harta będzie strzelał Robert Lewandowski. W eliminacjach mundialu.
-
Premier League. Anglia śmieje się z Barry'ego i Harta
W sobotnim spotkaniu Premier League Manchester City nieoczekiwanie przegrał 1:3 z Southampton. Kuriozalnego samobójczego gola strzelił Gareth Barry, a bramkarz Joe Hart sprezentował rywalom drugiego. Angielscy dziennikarze i internauci są bezlitoś...
-
Polska - Anglia. Angielskie media: Remis wywalczony po słabym występie
Remisem zakończyło się przełożone z powodu deszczu spotkanie Polski i Anglii na Stadionie Narodowym. Angielskie media nie mają wątpliwości, że podopiecznym Roy'a Hodgsona znów zabrakło charakteru by dobić swojego rywala i pewnie wrócić do kraju z...
-
Polska - Anglia. Czytelnicy Sport.pl pełni nadziei, ale i niepokoju. "Panowie, dajcie z siebie wszystko!"
Mecz Polska - Anglia to ważne wydarzenie zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców. W komentarzach czytelników sport.pl widać, każdy chce zmotywować podopiecznych Waldemara Fornalika by nie pozwolić Anglikom wywieźć trzech punktów z Warszawy.
-
Eliminacje MŚ 2014. Cała Anglia gotowa na Polskę. "Liczy się tylko wygrana"
Do meczu Polska - Anglia na Stadionie Narodowym zostały już tylko godziny. Liderzy naszej grupy, Anglicy, są zdecydowanymi faworytami nie tylko tego meczu, ale i całej grupy. Mimo to angielscy dziennikarze zdają sobie sprawę, że wyjazdowy mecz z...
-
Polska - Anglia. Dudek chwali w brytyjskich mediach: "Hart może być najlepszy na świecie"
Jerzy Dudek ocenia w angielskich mediach umiejętności Joe Harta, który we wtorkowym meczu na Stadionie Narodowym, będzie próbował zatrzymać polskich piłkarzy. - On ma potencjał, by zostać najlepszym bramkarzem na świecie - uważa były golkiper...
-
Eliminacje MŚ 2014. Tomaszewski: Hart jak Banks. Dowhań: To nie ściana
- Angielskim dziennikarzom powiedziałem, że Joe Hart przypomina mi Gordona Banksa - mówi Jan Tomaszewski. - Jest szybki, sprawny, zdecydowany, ale drugim Banksem na pewno nie jest - twierdzi Józef Młynarczyk. Dwaj najlepsi polscy bramkarze w...
-
El. MŚ 2014. Anglicy skupiają się na San Marino. Rooney kapitanem.
Do meczu Polska - Anglia na Stadionie Narodowym pozostało już tylko kilka dni, ale Anglicy przekonują, że nie myślą jeszcze o tym spotkaniu i póki co skupiają się na nadchodzącym pojedynku z San Marino. Podopiecznych Roy'a Hodgsona na treningu...
-
Anglia w el. MŚ 2014. Joe Hart, czyli angielski Robert Lewandowski
Na treningach w fantastycznym stylu broni strzał, wstaje i po chwili robi to samo, i znów. Zastanawiamy się, co on do cholery wyprawia, a dla niego to normalne - mówi kapitan reprezentacji Anglii Steven Gerrard o golkiperze, którego za sześć dni...
-
Liga Mistrzów. Mancini: Nie wiem czy to najlepszy występ w historii piłki. Rooney: Hart to najlepszy bramkarz na świecie
- Dla mnie Hart to najlepszy bramkarz na świecie - tak Wayne Rooney z Manchesteru United skomentował fantastyczną grę bramkarza City przeciwko Borussii Dortmund. Trener Roberto Mancini uważa, że to jeden z najlepszych występów bramkarskich w...
-
Liga Mistrzów. Joe Hart bohaterem City
Manchester City zawdzięcza pierwszy punkt w tej edycji Ligi Mistrzów Joe Hartowi. Bramkarz reprezentacji Anglii kilkukrotnie fenomenalnie uratował swój zespół przed utratą gola. W drugiej części meczu szansę na pokonanie Harta miał Robert...
-
El. MŚ. Anglia ma lepszego bramkarza niż Polska. O dziwo
Szczęsny kontuzjowany, Tytoń w rezerwie, Fabiański na trybunach. - Tak wielu problemów nie mieliśmy od dawna - wzdycha Andrzej Dawidziuk, trener bramkarzy reprezentacji
-
Liga Mistrzów. Mancini zły na Harta. "Tylko ja mogę krytykować"
Joe Hart przyznał, że on i jego koledzy mogą obwiniać wyłącznie samych siebie za to, że w ostatnich minutach dali sobie wyrwać zwycięstwo w meczu z Realem Madryt. Na wypowiedź od razu zareagował Roberto Mancini, który podkreślił, że angielski...
-
Czego Anglicy nie lubią najbardziej. Byle tylko nie rzuty karne
Od mundialu we Włoszech w 1990 r. Anglicy pięć razy odpadali z wielkich turniejów po karnych. Teraz obawiają się, by nie spotkało ich to samo w niedzielnym ćwierćfinale z Włochami.
-
Euro 2012. Anglicy chcą przełamać złą passę i na wszelki wypadek ćwiczą rzuty karne
Roy Hodgson przed ćwierćfinałem z Włochami zamierza poświęcić więcej czasu na trening rzutów jedenastek, które podobno spędzają sen z powiek angielskich piłkarzy. - To dlatego, że wiele ważnych spotkań przegrywaliśmy po karnych - tłumaczy...
-
Euro 2012. Anglia w końcu ma bramkarza
Po ponad dekadzie angielskich kłopotów z bramkarzami wygląda na to, że reprezentacja wreszcie ma w bramce mocny punkt. Anglicy zmierzą się w ostatnim meczu grupy D z Ukrainą. Relacja Z Czuba i Na Żywo na Sport.pl
-
Anglia na Euro 2012. Hart: Rasizmem muszą zająć się sędziowie
W czwartek w Krakowie odbyła się pierwsza konferencja prasowa Anglików. Bramkarz kadry, Joe Hart, był pytany między innymi o to, czy piłkarze zeszliby z boiska, gdyby podczas jednego z meczów na trybunach pojawiły się rasistowskie okrzyki.
-
Dwóch najlepszych bramkarzy świata wystąpi na Arenie Gdańsk. Golkiperzy głównymi postaciami Euro 2012?
10 czerwca na murawę Areny Gdańsk wybiegną reprezentacje Hiszpanii i Włoch. Bramek obu ekip strzec będzie dwóch najlepszych bramkarzy świata Iker Casillas i Gianluigi Buffon. Ogólnie zanosi się na to, że głównymi bohaterami mistrzostw Europy...
-
Premier League. Ogłoszono nominacje do nagrody Piłkarza Roku i Młodego Piłkarza Roku
18-letni Alex Oxlade-Chamberlain, który zaliczył zaledwie trzynaście występów w Premier League, jest największym zaskoczeniem na liście nominowanych do nagrody Młodego Piłkarza Roku. PFA (Związek Zawodowych Piłkarzy) ogłosił też nominacje do nagro...
-
Jest bohaterem, niewiele zabrakło, by był jeszcze większym
Joe Hart to fenomen. Dobry angielski bramkarz. Przynajmniej teraz, bo nie zapominajmy, że Paul Robinson też był kiedyś dobrym angielskim bramkarzem. Przez chwilę. Golkiper Manchesteru City był jednak w czwartek jeszcze o krok od zostania już nawet...
-
Premier League. Po meczu City-Arsenal: Szczęsny chwali, Szczęsny chwalony
- To był dobry pokaz futbolu, ale za wynik możemy się wstydzić! Pokłony dla Joe Harta! - tak skomentował na Twitterze przegrany przez Arsenal Londyn 0:1 mecz z Manchesterem City Wojciech Szczęsny. Choć polski bramkarz ?Kanonierów? wyróżnił golkipe...
-
Premier League. Joe Hart przedłużył kontrakt z Manchesterem City
Podstawowy bramkarz Manchesteru City Joe Hart przedłużył kontrakt z angielskim klubem o kolejne pięć lat. Podczas przerwy ?The Citizens? pozbyli się Shaya Givena (nr 2 w bramce), o którym były kolega mówi w samych superlatywach.
-
Liga Europejska. Mancini się przeprowadza by kontrolować swoich graczy?
Trener Manchesteru City Roberto Mancini kupił dom za cztery miliony funtów i zamieszka w pobliżu Adama Johnsona, Garetha Barry'ego, Joe Harta i Emmanuela Adebayora. Trzech pierwszych zdenerwowało ostatnio włoskiego szkoleniowca udziałem w suto...
-
El. Euro 2012. Capello tchnął nowego ducha w Wayne'a Rooneya
Włoski szkoleniowiec Fabio Capello zapewnia, że fantastyczna dyspozycja Wayne'a Rooneya w meczu z Bułgarią jest efektem jego trafionych decyzji taktycznych. Capello nakazał Rooneyowi cofać się po piłkę i wziąć na barki ciężar rozgrywania akcji. W...
-
MŚ 2010. Iker Casillas krytykuje angielskich bramkarzy
Według golkipera Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, Ikera Casillasa, to bramkarze są największą przeszkodą Anglii w drodze po puchar za mistrzostwo świata. - Żaden z nich nie grał na poziomie europejskich pucharów, więc jak mają poradzić sobi...