Poker. Druga edycja Face the Pro. Do wygrania ponad 100 tys. euro

Uczestnicy, startując w całkowicie darmowych kwalifikacjach, mają szansę wygrać przeszło 100 tys. euro i tytuł Pokerowego Mistrza Europy Środkowej i Wschodniej. Gracze z Europy Środkowej i Wschodniej mogą kwalifikować się za darmo na FullTiltPoker.net

Kobiety w pokerze - nie ulegaj pozorom

FullTiltPoker.net uruchomił drugą edycję popularnego turnieju Face the Pro. Aby wygrać miejsce w finale rozgrywanym na żywo przed kamerami telewizyjnymi, fani pokera z tej części Europy mogą startować w codziennych turniejach kwalifikacyjnych. Najlepsi będą mieli okazję zagrać jeden na jeden przeciwko zawodowym pokerzystom FullTiltPoker.net.

W ubiegłorocznej edycji turnieju Face the Pro, ponad 50 000 graczy wzięło udział w eliminacjach. W Polsce odnotowano prawie 18 000 rejestracji do kwalifikacji online. Najlepsi spośród graczy startujących w eliminacjach wygrali bilety do finałów rozgrywanych na żywo przed kamerami TV. Ci, którzy zwyciężyli w tych finałach mieli szansę zagrać przeciwko zawodowcom FullTiltPoker.net, takim jak Erich Kollman, Hans Martin Vogl, Valdemár 'Luigi' Kwassyer, Mihai Manole, Martin Kabrhel i Thomas Bihl. Trójka amatorów, która zajęła najwyższe miejsca w Wielkim Finale, miała okazję zagrać w turnieju heads-up przeciwko Gusowi Hansenowi, członkowi Team Full Tilt i jednemu z najlepszych zawodowych pokerzystów na świecie.

Jak zakwalifikować się online

Podobnie jak w ubiegłym roku, aby wziąć udział w turnieju należy zakwalifikować się online. W tym roku do formuły turnieju zostały wprowadzone niewielkie zmiany. Etap kwalifikacji Face the Pro 2011 trwać będzie 32 tygodnie - rozpoczął się 6 marca i zakończy się 27 listopada. Codziennie odbywają się 2 turnieje kwalifikacyjne na fulltiltpoker.net - pierwszy o godzinie 17:15 czasu polskiego, a drugi o godzinie 00:15 czasu polskiego. Startujący w tych turniejach będą mieli szansę na darmowe uczestnictwo w finałach, w których do podziału jest pula nagród opiewająca na 240 000 euro. Będą również mogli zmierzyć się z zawodowymi graczami FullTillPoker.net. Pierwsza runda eliminacji potrwa 6 tygodni, a kolejne 4 rundy trwać będą po 8 tygodni. Każdy turniej kwalifikacyjny będzie przyznawać bilety do turniejów Final Round Freeroll Qualifier Tournaments, rozgrywanych w dwóch formatach - jeden będzie dostępny tylko dla graczy z danego kraju, drugi dla wszystkich graczy z regionu. Zwycięzcy tych turniejów pojadą do Budapesztu aby zagrać w finale rozgrywanym na żywo przed kamerami telewizyjnymi.

Każda runda kwalifikacji wyłoni 16 finalistów, którzy będą grać w telewizyjnym studiu. Rozgrywki te będzie można śledzić w telewizji Sportklub od 21 maja. W sumie 80 graczy będzie miało okazję wziąć udział w finałach. Podczas finałów rozgrywanych w Budapeszcie, gracze zasiądą przy ośmioosobowych stołach i będą grać między sobą aby wyłonić zwycięzców. Pierwsze trzy pozycje będą premiowane w następujący sposób: 2500 euro dla pierwszego miejsca, 1000 euro za drugie miejsce i 500 euro za trzecie miejsce. Gracze, którzy zajmą najlepsze trzy miejsca w każdym z finałów będą mogli podwoić swoją wygraną, jeżeli uda im się wygrać z zawodowymi graczami FullTiltPoker.net.

Zagraj przeciwko najlepszym graczom z Europy Środkowej i Wschodniej

Turniej Face the Pro 2011 jest dostępny dla graczy z Europy Środkowej i Wschodniej. W sumie 80 graczy będzie miało okazję pojechać do Budapesztu i grać na żywo przed kamerami telewizji. Ci, którzy zwyciężą, awansują do Wielkiego Finału, w którym najlepsza trójka usiądzie przy pokerowym stole i zagra jeden na jeden przeciwko członkowi Team Full Tilt o część puli nagród, która w tym roku wynosi 240 000. Wszystkie programy z turnieju Face the Pro 2011 będą transmitowane w całej Europie Środkowej i Wschodniej - w Polsce obejrzeć je będzie można w telewizji Sportklub.

Wśród zawodowych graczy FullTiltPoker.net w tegorocznej edycji programu znalazł się Polak, zdobywca tytułu WPT i jednej bransolety WSOP - Maciej Gracz. Oprócz naszego rodaka, w programie udział wezmą Martin Kabrhel, Luigi Kwaysser, Mihai Manole, Jan Skampa i Dénes Kaló.

Zmiany w tegorocznej edycji turnieju

?? W tym roku, najlepsza trójka graczy stołów finałowych zmierzy się z zawodowcami, a ci, którzy awansują do Wielkiego Finału będą walczyć o zajęcie miejsc w najlepszej trójce, aby zagrać heads-up przeciwko członkowi Team Full Tilt

??30 graczy wygra nagrody pieniężne podczas gry w studiu TV

Aktualne informacje oraz informacje o turnieju i o graczach można znaleźć pod adresami FaceThePro.net oraz www.fulltiltpoker.net

O FullTiltPoker.net

FullTiltPoker.net jest darmową, internetową akademią gry w pokera i serwisem oferującym grę wyłącznie na wirtualne żetony - niemożliwe jest granie na pieniądze. Team Full Tilt to elitarna grupa najlepszych pokerzystów na świecie, takich jak Chris Ferguson, Phil Ivey, Howard Lederer, Jennifer Harman, Erick Lindgren, Erik Seidel, Andy Bloch, Phil Gordon, John Juanda, Mike Matusow, Gus Hansen, Allen Cunningham, Patrik Antonius i Tom Dwan. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom graficznym, najlepszej obsłudze klienta i bezpiecznemu interfejsowi, oprogramowanie pozwala na czerpanie wiedzy I rozrywki z gry w pokera online. Gracze o wszystkich poziomach umiejętności mogą za darmo pobrać aplikacją na stronie www.fulltiltpoker.net i grać dla przyjemności.

Gus Hansen: Poker to nie jest szczęście

Więcej o: