Piękna dziennikarka przyćmiła gwiazdy NFL podczas Super Bowl Media Day

Nie zawodnicy Green Bay Packers, nie gracze Pittsburgh Steelers, lecz... dziennikarka Ines Sainz przyciągnęła najwięcej uwagi widzów podczas Super Bowl Media Day. Meksykanka była niegdyś ?bohaterką? głośnej afery w lidze, po której członkowie zespołu New York Jets publicznie przeprosili ją za niestosowne zachowanie wobec niej w swojej szatni.

SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź! ?

Podczas sezonu zasadniczego, po jednym z treningów Jets 32-letnia Meksykanka Sainz - miss Hiszpanii z 1997 roku - chciała zrobić wywiad z Markiem Sanchezem - quaterbackiem stołecznej drużyny, który jest meksykańskiego pochodzenia. Wspólnie z innymi dziennikarzami obserwowała zajęcia zza linii bocznej. Duże było zażenowanie pięknej dziennikarki, gdy zawodnicy zaczęli traktować ją inaczej niż pozostałych reporterów... Jeden z trenerów specjalnie rzucał piłkę w jej okolice, zawodnicy na nią gwizdali, a na koniec blokowali jej drogę, kiedy schodziła ze stadionu.

Później - zgodnie z ligowymi przepisami - Sainz czekała na Sancheza w szatni, futboliści wygłaszali pod jej adresem niewybredne komentarze i "znacząco" jej się przyglądali. "Umieram z zażenowania", "Muszę zakryć sobie uszy" - pisała na swoim Twitterze seksowna Sainz. Sytuację opisali dziennikarze, którzy byli świadkiem sytuacji, Meksykanka przyznała później, że najbardziej przeszkadzało jej słownictwo zawodników. Pierwszy tydzień nowego sezonu NFL zdominowały w USA dyskusje nad tym wydarzeniem.

Ostatecznie gracze New York Jets przeprosili Sainz, ale społeczność NFL nie pozostawiła sprawę bez echa. Sprawa pięknej dziennikarki wymusiła na władzach ligi wprowadzenie kodeksu postępowania podczas zajęć treningowych. Reporterka Azteca TV w moment stała się jedną z najbardziej znanych celebrytek w amerykańskim świecie sportu.

Nic więc dziwnego, że to ona była największą gwiazdą Super Bowl Media Day. W sporcie, którego finał ogląda prawie 150 milionów Amerykanów, wszystkie jupitery zaczęły świecić w stronę Ines Sainz.

Zobacz piękną Ines Sainz podczas Super Bowl Media Day na Zczuba.tv! ?

Ubrana w krótką, srebrną sukienkę, wysokie szpilki dziennikarka znalazła się po drugiej stronie mikrofonu. Wokół niej powstał pokaźny wianuszek fanów i... piłkarzy. Nie zabrakło pytań na temat głośnego skandalu z jej udziałem.

- Nie składałam żadnych roszczeń czy skarg. Byłam jedynie ofiarą w oczach obserwatorów, którzy wciąż powtarzali, że coś się stało - tłumaczyła uśmiechnięta Sainz. - Kontynuuję swoją pracę, a dzięki NFL stała się ona jeszcze łatwiejsza. Jestem bardzo wdzięczna, ponieważ Super Bowl to poważna sprawa, a takie dni jak ten sprawia mi wiele radości. Ubrałam się w ten sposób, ponieważ tego wymaga ode mnie wykonywany zawód. To część mojej pracy - kontynuowała największa gwiazda Super Bowl Media Day.

Najładniejsze dziennikarki sportowe (ZDJĘCIA)

 

- Media Day to niesamowity dzień. Wykonujesz tu poważną pracę, a dodatkowo łączysz ten czas z przyjemną zabawą i rozrywką - zakończyła Miss Hiszpanii z 1997 roku.

Podczas Super Bowl Media Day żadne ubranie nie jest skandaliczne, nie ma pytania, które pozostałoby bez odpowiedzi. Wszystko traktowane jest w granicach dobrego smaku. Dziennikarze bardzo często przebierają się za superbohaterów z kreskówek, a wywiady ze sportowcami przeprowadzają nawet 11-letnie dzieci, które z zabawkowymi mikrofonami mają prawo do rozmów ze swoimi idolami.

Człowiek z serem na głowie czyli Super Bowl Media Day ?

Więcej o: