Tour de France w ESPN Classic

Sportowy kalendarz czerwca i lipca jest wprost napakowany arcyciekawymi wydarzeniami, chociaż niewiele z nich, jest równie uwielbianych co Tour de France. Najbardziej znane wydarzenie kolarskie na świecie, oraz najciekawsze etapy wyścigu - wszystko to w tym miesiącu na antenie ESPN Classic.

Szczytowa forma i wyścigi życia takich gwiazd jak: Jan Ullrich, Miguel Indurain czy Lance Armstrong. Najciekawsza akcja, mnóstwo emocji, a wszystko na długim dystansie.

Zapraszamy na retransmisje wyścigu z lat 1997 - 2001. Z roku 1997 szczególnie polecamy VII etap wyścigu na trasie: Marennes - Bordeaux - na tym odcinku Erik Zabel, który znany był z wyprowadzania rywali w pole, pokazuje na co go stać!

W XX etapie na odcinku: Luchon - Arcalis, nastał czas na rodaka Zabela - Jana Ullricha, w tym etapie to on wystrzelił na przód i trafił na czoło stawki

XXII etap na odcinku Saint Etienne - Saint-etienne pokaże z kolei czy 24-ro godzinny odpoczynek pozwolił nabrać goniącym sił przed kolejnym pościgiem za Janem Ullrichem.

Wyścig z 2000 roku ukaże narodziny gwiazdy! Ameryka kocha zwycięzców, ale jej uczucie do kolarstwa rozkwitło, gdy Lance Armstrong zaczął dominować w Tour de France.

Etap VII wyścigu z 2001 roku pokaże natomiast jak 150 kilometrów walki może rozstrzygnąć się na ostatnich metrach - tu pojedynek Laurenta Jalaberta z Jensem Voightem.

Zapraszamy od 21 do 30 czerwca, o godz. 18:00.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!  ?