Finał Pucharu Anglii

Przez wiele lat Finał Pucharu Anglii był jednym z najbardziej wyczekiwanych meczy piłkarskich i to nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale również na świecie (pomijając rok 1950 i finały Eurowizji). W tym miesiącu dowiemy się dlaczego Puchar Anglii cieszy się takim uznaniem wśród kibiców.

Na ESPN Classic zobaczymy takie wspaniałe rozgrywki jak:

- Finał Pucharu FA: Arsenal v Liverpool, 1971 - jeden z najlepszych finałów Pucharu FA w historii. Akcja od początku do końca. Arsenal ściga Liverpool.

- Finał Pucharu FA: Leeds v Arsenal, 1972 - setny Puchar FA w 1972 roku był walką Arsenalu, zdobywcy pucharu z dwóch poprzednich lat, a drugą ekipą ligi, Leeds.

- Finał Pucharu FA: Liverpool v Newcastle, 1974 - wschodząca gwiazda lat 70-tych Malcolm Macdonald sam poprowadził Newcastle do finału Pucharu FA. Przekonamy się czy pokona Liverpool Billa Shankly.

- Finał Pucharu FA, Everton v Man United, 1985 - Everton był faworytem do zdobycia potrójnej korony, na drodze stał tylko Man Utd Rona Atkinsona .

- Finał Pucharu FA: Liverpool v Everton, 1989 - Emocjonalny dzień na Wembley w 1989 roku, sezonie tragedii z Hillsborough i wielkiego meczu rywali z Merseyside.

Podsumowując - to trzeba zobaczyć!

Zapraszamy od 10 do 14 maja, o godz. 19:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?