Wielkie postaci Mistrzostw Świata FIFA

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to najpoważniejsze rozgrywki tej dyscypliny, ale tylko niektórzy gracze są w stanie pokazać się z najlepszej strony przed milionami widzów zgromadzonych na stadionach i przed telewizorami. W tym miesiącu ESPN Classic pokaże tych, którym się to udało.

Najlepsi zawodnicy Mistrzostw Świata FIFA już w tym miesiącu na antenie ESPN Classic. Przegląd wielkich gwiazd od prawdziwej ikony Franza Beckenbauera - pseudonim " Der Kaiser", po angielskiego gentelmana Sir Bobbiego Charltona.

Każdy fan piłki nożnej wie, że Mistrzostwa Świata FIFA to jeden z najciekawszych turniejów piłkarskich, gdzie wielcy gracze pokazali trochę magii. ESPN Classic szczególnej uwadze poleca programy dotyczące Fritza Waltera, Pelego, Franza Backenbauera, Dino Zoffiego, oraz włoskiej gwiazdy Paula Rossiego.

Fritz Walter był kapitanem niemieckiego zespołu podczas Mistrzostw Świata FIFA w 1954 roku. Co więcej w brawurowy sposób poprowadził swoją drużynę do spektakularnego zwycięstwa! Z niemieckiego składu nie można też zapomnieć o 'Cesarzu" i jego sukcesach podczas MŚ FIFA z 1966, 1970, 1974 roku.

Pelego natomiast nie trzeba przedstawiać - nawet futbolowi ignoranci znają tą brazylijską gwiazdę. Warto zobaczyć osiągnięcia legendy z MŚ FIFA 1958, 1962, 1966, 1970 roku.

Na zakąskę ESPN Classic przygotował Paola Rossiego. Pośród puli meczy, które rozegrał, na szczególną uwagę zasługują MŚ FIFA z 1982 roku, kiedy to młody Paolo Rossi zdobył tytuł króla strzelców! Z puli włoskich, wielkich piłkarzy nie można zapomnieć o Dino Zoffie - jednym z najlepszych bramkarzy w historii sportu!

Te wszystkie gwiazdy zabłysną na ekranie Twojego telewizora po włączeniu ESPN Classic! Nie zwlekaj!

Zapraszamy od 15 do 19 marca, o godz. 22:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?