Magia w ESPN Classic - Puchar Anglii

Puchar Angli w piłce nożnej to najstarsze rozgrywki narodowe na świecie. Biorą w nim udział wszystkie kluby piłkarskie zrzeszone w związku, a wygrywa ten kto pokona swoich zawsze doborowych przeciwników.

W tych rozgrywkach są jednak gwiazdy, które świecą jaśniej niż inne. Są to cztery kluby: Arsenal, Chelsea, Liverpool i Manchester.

Luty jest miesiącem, w którym Puchar Anglii - z pewnością jeden z najciekawszych pucharów krajowych, wchodzi w decydującą fazę.

Po doskonałej zabawie w trzeciej i czwartej rundzie przychodzi czas, by wzmocnić drużyny i zacząć wprowadzać najlepszych graczy."Wielka Czwórka" - Arsenal, Chelsea, Liverpool i Manchester - wszyscy zdobywali Puchar Anglii. Dlatego właśnie ze względu na nich, pokażemy programy poświęcone każdemu z tych klubów.

W tej seri widzowie będą mieli sznsę podziwiać "Najlepszych piłkarzy" oraz "Najpiękniejsze bramki". Legendarny FA CUP to puchar, w którym każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony.

Dlatego też oglądanie legend tego pucharu jest niesamowitym przeżyciem, a oglądanie wyselekcjonowanych, najlepszych akcji piłkarskich to istna rozkosz. Puchar Anglii to przecież turniej, w którym padały jedne z najpiękniejszych bramek w historii angielskiej piłki. Tą gamę emocji sportowych jak zwykle gwarantuje ESPN Classic!

Zapraszamy od 3 do 5 lutego, o godz. 19:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?