Puchar Świata w rugby w ESPN Classic

Dla wielu fanów sportu, nadejście roku 2010 to przede wszystkim zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Miłośnicy rugby czekają natomiast na turniej, który odbędzie się w roku 2011. W tym miesiącu aby wyostrzyć nieco apetyty, ESPN Classic przypomni najlepsze rozgrywki Pucharu Świata w rugby z roku 2003 i 2007.

Dwa emocjonujące półfinały z udziałem Francji rozgrzeją krew miłośnikom tego sportu. W półfinale 2003, rozegranym pomiędzy Francją i Anglią, da się zauważyć zaciekłość, która dzieliła te dwa narody od zarania dziejów. Ten półfinał to ostry i niezwykle zacięty mecz.

Półfinał 2007 roku to kolejne spotkanie z cyklu "ostra jatka gwarantowana". Ciężki półfinał na Stade de France. Będący w świetnej formie gospodarze mierzą się z ówczesnymi Mistrzami Świata.

Ponadto, aby pokazać całe bogactwo francuskiej drużyny ESPN Classic prezentuje spotkanie z drużyną Szkocji. Po tej rozgrywce widać, że Szkoci doskonale wiedzieli, że muszą zagrać na 100% by mieć szansę ze świetnie dysponowaną Francją.

Aby zmienić francuski klimat pokażemy również mecz pomiędzy Anglią i Walią z 2003 roku. W tym ćwierćfinale widać, że walijczycy są zmotywowani jak nigdy by pokonać swoich starych rywali.Zobaczymy również wyjątkowy wywiad z legendą rugby - Philippe Sellą.

Zapraszamy od 2 do 5 lutego, o godz. 18:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?