Klasyczne mecze polskiej reprezentacji podczas Mistrzostw 安iata FIFA

Przez lata by造 obiektem legend i nostalgicznych rozm闚 opartych na fragmentarycznych wspomnieniach. Teraz ESPN Classic przywraca do 篡cia najwspanialsze momenty pi趾arskich Mistrzostw 安iata. W lutym zobaczymy fragmenty turnieju z 1986 i 1990 roku.

ESPN Classic pokaże świetne mecze m.in.:

- ZSRR vs Belgia - Związek Radziecki mający w składzie doskonałych graczy z Dynama Kijów, wydawał się być faworytem, ale Belgowie tanio skóry nie sprzedali.

- Brazylia vs Francja z Meksyku '86 - to legendarne starcie, prawdopodobnie najlepszy mecz Mistrzostw Świata '86 i mecz, który legendy Zico i Platini zapamiętają na długo.

- Niemcy vs Jugosławia z Włoch '90 - teraz myślimy o Lotharze Matthausie jak o starzejącym się pomocniku, ale w 1990 był jednym z dynamiczniejszych graczy z potężnym strzałem - warto przypomnieć sobie takie widowisko!

Dla Polaków seria KLASYKI MISTRZOSTW ŚWIATA FIFA pozwoli przypomnieć sobie dwa mecze z udziałem polskiej reprezentacji. Pierwszy rozegrany pomiędzy Polską i Argentyną, w rozgrywkach grupowych 1974, Polska zrobiła duże wrażenie na niemieckim mundialu. Niezapomniane akcje Grzegorza Lato i Andrzeja Szarmacha pozwoliły naszej drużynie na triumf.

Drugi mecz z udziałem polskiej reprezentacji, który ESPN Classic przypomni w lutym, to mecz z Anglią, w rozgrywkach grupowych '86. Anglia pod wodzą Bobbiego Robsona była zdecydowanym faworytem w swoim ostatnim meczu grupowym i musiała go wygrać żeby nie odpaść z turnieju.

Zapraszamy od 2 do 28 lutego, o godz. 21:00/21:30

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?

Copyright © Agora SA