Supergwiazdy

"Supergwiazdy? to produkowany na potrzeby telewizji w latach 70-tych i 80-tych program rozrywkowy, organizujący konkurencje, w formie rywalizacji grupowej, w różnych zadaniach i dyscyplinach, dla gwiazd sportu takich jak: James Hunt, Malcolm Macdonald czy John Conteh.

Najlepsze odcinki tej serii pokażemy w tym miesiącu, a wśród nich jeden z odcinków specjalnych SUPERTEAMS, w którym zmierzą się dwie wielkie drużyny - drużyna rugby z drużyną piłkarzy. Niespotykane połączenie: dwie wielkie dyscypliny sportowe - rugby i futbol oraz ich najwięksi mistrzowie, idą łeb w łeb w 1980 roku, niezapomniane widowisko!

W serii również "Supergwiazdy 1974" i "Super drużyny 1979". W pierwszym z wymienionych odcinków, bokser John Conteh, gwiazda lekkiej atletyki David Hemery i piłkarz Colin Bell walczą o miano najlepszego sportowca Anglii 1974.

W drugim, elita świata sportu 1979 roku spotyka się by walczyć o tytuł "Supergwiazdy" i "Superzespołu" - zobacz kto zasłużył na te zaszczytne tytuły! ESPN Classic jak zawykle zapewni swoim widzom niezapomniane sportowe emocje. W serii "Supergwiazdy" sportowe emocje połączone są z doskonałą rozrywką - czy może być lepsze połączenie?

Zapraszamy od 26 do 29 stycznia, o godz. 19:30

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?