Najwspanialsze momenty Igrzysk Olimpijskich

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2010 zaczynają się za parę tygodni. ESPN Classic zaprasza na małą przedolimpijską rozgrzewkę z najlepszymi momentami olimpiady i jej najbardziej znanymi twarzami.

W programie "Gwiazdy zimy" widzowie będą mieli okazję spojrzeć na najjaśniejsze gwiazdy sportów zimowych, zwycięzców Zimowych Igrzysk. W tym gwiazdę łyżwiarstwa szybkiego Lydię Skoblikową, która zawsze walczyła do końca i zwyciężała w pięknym stylu!

Zaprezentujemy również legendę narciarstwa Franza Klammera, oraz innych odważnych idoli narciarstwa zjazdowego. W drugim programie z serii "Najwspanialsze momenty Igrzysk Olimpijskich" w filmie pt. "Salt Lake City" wrócimy wspomnieniami do ostatnich Igrzysk Olimpijskich mających miejsce w USA.

Najpiękniejsze chwile z Salt Lake City 2002 ucieszą wszystkich entuzjastów sportów zimowych. Podczas tamtej olimpiady najbardziej szokującym wydarzeniem było zwycięstwo nieznanej 16-latki, w jeździe figurowej kobiet. Sarah Hughes zaskoczyła wszystkich mistrzowską techniką i oczarowała urokiem osobistym.

"Gwiazdy zimy" i "Salt Lake City" obejrzeć można na ESPN Classic tylko jednego dnia. Nie należy więc zastanawiać się jak spędzić ten wtorkowy wieczór 12 stycznia - odpowiedź jest jasna - z ESPN Classic!

Zapraszamy 12 stycznia, o godz. 22:00 i 23:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?