Komnata Chwały

Ta nowa dokumentalna seria stworzona specjalnie dla ESPN zawiera niewyobrażalną ilość akcji w każdym odcinku i skupia się na najciekawszych, sportowych momentach. Co więcej, każdy program koncentruje się na szczególnym temacie.

"Decydujące Starcie" pokazuje rzadkie przypadki typu "zwycięzca bierze wszystko" i skupia się na najciekawszych sportowych momentach. Ten odcinek pokaże różne rodzaje rywalizacji.

Epizod "Jednorazowy Cud" przypomina sportowców, którzy odnieśli jedną i jedyną spektakularną wygraną. Pokaże tych, którzy wygrali tylko raz.

Dzięki programowi "Karuzela", telewidzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie legendarne mecze, często pomiędzy dwoma naprawdę świetnymi stronami, gdzie szala zwycięstwa przechyla się raz na jedną, raz na drugą stronę.

"Drużyny Marzeń", to program, który udowadnia, że raz na każde pokolenie powstaje wspaniała drużyna. W tym miesiacu "Drużyna marzeń" to najlepsza piłkarska drużyna Brazylii z 1970 roku. "Komnata chwały" to fascynująca seria, którą każdy fan sportu powinien prześledzić z uwagą!

Zapraszamy w każdą sobotę, o godz. 21:30

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?