Oficjalne filmy z Mistrzostw Świata FIFA

Oficjalne filmy FIFA z Mistrzostw Świata to wysokiej jakości, unikalne archiwa bez wątpienia najwspanialszego turnieju piłkarskiego.

Od pełnych napięcia, ostatnich momentów filmu "Goal" przez kolorową wersję jedynego zwycięstwa Anglii w Mistrzostwach Świata z czasów kiedy telewizja była czarno - biała, aż po zdobywcę wielu nagród - film "Hero", w którym w rolę narratora wcielił się Sir Michel Caine.

"Hero" przedstawia najpiękniejszą i najbardziej kontrowersyjną godzinę Diego Maradony w Mistrzostwach Świata w Meksyku '86.

Wszystkie te filmy przetrwały próbę czasu. Do tego nie lada gratka dla polskiej widowni! Filmy z Mistrzostw Świata FIFA z 1974 oraz 1982 roku, odbywające się w RFN i Hiszpanii.

W programie również oficjalne filmy FIFA z Argentyny 1978 oraz Meksyku 1986 roku. Jest to niebywała szansa, aby przypomnieć sobie chwile napawające dumą po dziś dzień. Zapomnijcie o starych transmisjach telewizyjnych w kiepskij jakości. Odświeżona relacja z Mistrzostw Świata, jakiej nigdy nie widzieliście. Niezapomniane wystąpienia, historyczne gole oraz piłkarskie legendy tylko na antenie ESPN Classic!

Zapraszamy w każdą niedzielę, o godz. 20:50

 

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic >