Canal+ reaguje na skandal na FAME MMA. Jasne stanowisko. "Niezw這cznie"

Do ogromnego skandalu dosz這 podczas ostatniej konferencji FAME MMA, gdzie pobity zosta Kasjusz "Don Kasjo" 砰ci雟ki. Federacja za brutalny atak usun窸a ju Paw豉 "Tyboriego" Tyburskiego, a teraz na sytuacj odpowiedzia jej nowy partner. Stacja Canal+, kt鏎a ma transmitowa nadchodz帷 gal FAME MMA, zareagowa豉 w stanowczy spos鏏.

Podczas ostatniej konferencji FAME MMA doszło do skandalicznej sytuacji z udziałem Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Pawła "Tyboriego" Tyburskiego. Pierwszy zaczął od okropnych wyzwisk w kierunku rywala, a ten ruszył w jego kierunku, kopnął go w głowę i okładał pięściami. Z głowy Życińskiego lała się krew, a lekarze założyli mu kilka szwów. Federacja i jej partnerzy reagują na wydarzenia. 

Zobacz wideo Tak wygląda baza Polaków na Euro 2024. Hotel w fabryce piór, treningi w akademii dwukrotnego mistrza Niemiec

Canal+ reaguje na skandal w FAME MMA. "Niezwłocznie"

Niedługo po skandalicznej sytuacji federacja usunęła ze swoich szeregów "Tyboriego" i poinformowała, że ten nie zawalczy na nadchodzącej gali. Życiński mocno ucierpiał po jego ataku, a w mediach społecznościowych przekazywał, że został uderzony także ostrym przedmiotem. Ta wersja nie jest jednak potwierdzona. 

Wiadomo jednak, że ani jeden, ani drugi uczestnik skandalu na FAME MMA 21 nie zwalczy. Zamiast nich fani obejrzą walkę Alana Kwieci雟kiego z Michałem Pasternakiem. Wszystko to w aplikacji stacji Canal+, która od nadchodzącej gali ma prowadzić transmisj wydarzeń najpopularniejszej federacji freak fightowej. 

Wielu osobom nie podoba się fakt, że tak duży nadawca sportu wszedł w świat walk influencerów. Oczywiście stacja została również wywołana do tablicy po wydarzeniach na ostatniej konferencji i zabrała głos w sprawie tych wydarzeń. 

"Niezwłocznie po zakończeniu konferencji przekazaliśmy do przedstawicieli Fame swoje uwagi dotyczące zachowania uczestników oraz zwróciliśmy się z prośbą o monitorowanie materiałów, które są lub mogą być tworzone przez osoby związane z wydarzeniem i adekwatne reakcje. Zgodnie z naszą wiedzą przedstawiciele Fame mają zamiar wyciągać daleko idące konsekwencje w odpowiedzi na sytuację, do której doszło w trakcie wydarzenia" - przekazał rzecznik prasowy stacji Piotr Kaniowski cytowany przez WP SportoweFakty.

Galę FAME MMA 21 zaplanowano na sobotę 18 maja o 19:00. Na niej swój debiut we freak fightach zaliczy Tomasz Adamek, który zmierzy się z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. 

Masz zamiar ogl康a gal FAME MMA 21?
Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.