Żona Krychowiaka zapozowała w bikini tuż przez zawodami. Pokazała wyrzeźbione ciało

Polscy kibice Celię Jaunat znają przede wszystkim jako żonę Grzegorza Krychowiaka. Para jest razem od 2011 roku. Francuzka nie ukrywa, że do jej największych pasji należy moda - tym samym pasuje do męża, który już jako reprezentant Polski szokował niecodziennymi kreacjami. Teraz modelka szykuje się do zawodów, na których ukaże się w bikini. Tuż przed końcem przygotowań pokazała najnowsze zdjęcia.

Zawody NPC Bikini są organizowane przez amerykańską organizację bodybuildingową National Physique Committee. Jak dowiadujemy się z jej strony, uczestnicy zawodów będą oceniani za: umięśnienie, kondycję, symetrię i balans oraz pozowanie. 

Zobacz wideo Karol Borkowski zaserwował asa w jednym z kluczowych momentów ćwierćfinału: W takim meczu mogę spłacić zaufanie trenera

Żona Krychowiaka przygotowuje się do zawodów. Zdradza czego się nauczyła

Przygotowania do startu w tej rywalizacji Celia Jaunat pokazała już trzy tygodnie temu. Na jej Instagramie można było zobaczyć nagrania, gdzie prezentuje swoją sylwetkę w skąpym, dwuczęściowym stroju. Teraz gdy do początku zawodów zostało zaledwie kilka dni, podzieliła się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami dotyczącymi treningów oraz bodybuildingu.

"Pięć dni do wielkiego dnia, tak podekscytowana tym nowym wyzwaniem jeszcze nie byłam. Nie mogę się doczekać, gdy wyjdę na scenę i pokażę pracę, której dokonałam. To był długi proces, pełen zwątpień i zmęczenia, ale w tym czasie wzmocniło się nie tylko moje ciało, ale przede wszystkim mój umysł" - zaczęła swój wpis na Instagramie.

 

Żona byłego reprezentanta Polski zdradziła, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nauczyła się wielu nowych technik treningowych oraz dowiedziała się, jak dbać o prawidłowe odżywianie się. Zwróciła też uwagę na jedną najważniejszą rzecz.

"Przede wszystkim nigdy nie możesz porównywać się do innych, ale dbać o własną wyjątkowość. Nigdy nie będę miała takiego samego ciała, jak osoba obok mnie i na odwrót - nawet jeśli będę stosować te same metody treningowe. Wszyscy mamy parę oczu, nos i usta, a jednak nasze twarze są inne. Ciała są wyjątkowe, z różnymi metabolizmami, mięśniami, stawami. Bycie wyjątkowym jest znacznie piękniejsze od prób budowania własnej tożsamości na chęciach dorównywania innym i wtapianiu się w tłum" - napisała Celia Jaunat.

Start Celii Jaunat w zawodach NPC Bikini zaplanowany jest na sobotę 20 kwietnia.

Czy wiedziałaś, że Celia Jaunat bierze udział w takich zawodach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.