Oto nadmorskie miasto, w którym zakochali się Lewandowscy. Słynie z turystyki LGBT

Robert i Anna Lewandowscy mogliby spędzać wolne chwile właściwie w każdym z najpiękniejszych zakątków świata. Znana para nie ma wiele czasu na podróże, ale stara się wykorzystywać go do maksimum. Media donoszą, że od niedawna Lewandowscy mają nowe ulubione miejsce na krótkie, rodzinne wypady. Miejscem, w którym się zakochali, jest niewielka nadmorska miejscowość.

Anna i Robert Lewandowscy mają niemal nieograniczone możliwości finansowe, ale doskwiera im brak czasu na podróżowanie. Zwłaszcza w trakcie sezonu hiszpańskiej LaLiga, kiedy napastnik FC Barcelony rozgrywa nawet po dwa mecze w tygodniu, a jego żona zajmuje się licznymi biznesami. Media donoszą jednak, że ostatnio znane małżeństwo jest zachwycone krótkimi wypadami do nadmorskiej miejscowości. 

Zobacz wideo Lublin przegrywa w półfinale pucharu Polski. Damian Schulz: Mieliśmy ciężko na wysokiej piłce

W tej miejscowości zakochali się Anna i Robert Lewandowscy. "Są zachwyceni"

Hiszpańskie "Mundo Deportivo" donosi, że Lewandowscy "są zachwyceni życiem w Barcelonie i wolny czas wykorzystują na poznanie wszystkich zakątków Katalonii". W miniony weekend Anna Lewandowska publikowała zdjęcia z jednego z wyjazdów pary wraz z córkami. Ma być to miejsce "w którym się zakochali". 

Chodzi o nadmorskie miasteczko Sitges, w którym mieszka niecałe 30 tysięcy mieszkańców. Lewandowscy mają udawać się tam, by "miło spędzić czas i cieszyć się piękną pogodą nad brzegiem morza". W mediach społecznościowych widzieliśmy również, że córkom piłkarza i byłej karateczki również podobało się na promenadzie oraz plaży. 

 

Miłość Lewandowskich do Sitges podzielają także fani w mediach społecznościowych. "Fajnie, że macie czas dla siebie i w tym całym pędzącym świecie znajdujecie czas na stop" - czytamy w komentarzach pod zdjęciami Lewandowskich z krótkiego wyjazdu. "Ulubione miasto w Europie" - dodaje inna fanka Anny Lewandowskiej. 

Sitges, do którego podróżują Lewandowscy, jest oddalone od Barcelony o około 35 kilometrów i dla mieszkańców stolicy Katalonii jest idealnym miejscem na krótki wyjazd z miasta. Nadmorski kurort zamieszkiwany jest przez ponad 30 procent osób spoza granic Hiszpanii i charakteryzuje się sporą ilością świetnych restauracji oraz barów. Według wielu źródeł ze względu na tolerancyjność mieszkańców miasto jest jednym z popularnych celów podróży turystyki LGBT. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.