Wielka gwiazda sportu zaakceptowała romans żony. Wszystko dla dobra dzieci

Tom Brady, jeden z legendarnych graczy futbolu amerykańskiego i Super Bowl, w 2023 roku rozwiódł się z żoną. Kobieta szybko znalazła nowego partnera, ale jak donoszą media, ich romans trwał jeszcze w trakcie małżeństwa z Amerykaninem. Brady miał zaakceptować nową relację żony, a wszystko to dla dobra dzieci. Sam sportowiec kilka miesięcy temu wszedł w relację z... byłą partnerką Cristiano Ronaldo.

Tom Brady to jeden z najwybitniejszych futbolistów amerykańskich. W karierze aż dziesięć razy wystąpił w prestiżowym Super Bowl, z czego w siedmiu finałach jego zespół był zwycięski. Sam 47-latek pięć razy wybierany był Super Bowl MVP. Jest też autorem kilku indywidualnych rekordów i zdobywcą wyróżnień.

Zobacz wideo Michał Niewiński z brązowym medalem PŚ w short tracku w Gdańsku. "To był mój cel"

Romans żony Toma Brady'ego. Gwiazda Super Bowl zaakceptowała związek

Zeszły rok był dla Brady'ego pełen zmian. W lutym sportowiec oficjalnie zakończył karierę. Kilka miesięcy wcześniej rozwiódł się z żoną - Gisele Bundchen. Jak się okazuje, modelka miała mieć romans z jej obecnym partnerem - trenerem sportów walki Joaquimem Valente.

Według doniesień "Page Six" oraz "Daily Mail", relacja byłej żony futbolisty z trenerem miała rozpocząć się "kilka lat temu", a sam Brady obecnie zaakceptował związek Bundchen i "przystosowuje się do nowej sytuacji, w jakiej znalazła się jego rodzina" - czytamy.

Były mistrz futbolu amerykańskiego nie ma już problemu z nowym partnerem byłej żony, a wszystko to dla dobra ich dzieci. Para doczekała się trójki potomków - synów Jacka (17 lat), Benjamina (14 lat) oraz córki Vivan (11 lat). Brady i Bundchen byli w związku małżeńskim prawie 15 lat, a ich znajomość trwała znacznie dłużej.

Sam Brady niedawno rozpoczął relację z byłą partnerką Cristiano Ronaldo - Iriną Shayk. Kilka miesięcy temu paparazzi przyłapali ich w Miami. Ich związek trwa najprawdopodobniej od lipca 2023 roku, choć później pojawiały się doniesienia o rozstaniu. Celebryci nie komentują jednak swojego życia prywatnego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.