Tyle trzeba zapłacić za trening z Anną Lewandowską. Cena zwala z nóg

Anna Lewandowska od lat realizuje liczne projekty związane z szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Po przeprowadzce do Barcelony kontynuuje tę działalność, a jej ostatni Boot Camp okazał się wielkim sukcesem. Niebawem w stolicy Katalonii odbędzie się kolejne duże wydarzenie z jej udziałem, a za jakiś czas trenerka zawita do Londynu. Pozyskanie wejściówki na te wydarzenia wiąże się z niemałym wydatkiem.

Anna Lewandowska błyskawicznie zaaklimatyzowała się w Barcelonie, gdzie dalej może realizować swoje ambitne projekty. - Chcę otworzyć siłownię i szkołę tańca. Nie mogę się doczekać, aż to się stanie! Ciągle myślę o tym, co mogę zrobić, a moja ekipa zawsze śmieje się, że jestem taką aktywną osobą - mówiła kilka miesięcy temu w wywiadzie dla hiszpańskich mediów.

Zobacz wideo Udane dla Polaków AMŚ w łyżwiarstwie szybkim w Hamar. Luiza Złotkowska: To było wyzwanie po zakończeniu kariery sportowej, żeby zostać w świecie sportu

"Anna Lewandowska triumfuje". Zorganizowała wielki trening w Barcelonie

35-latka od dawna jest mocno zaangażowana w swoją inicjatywę "Healthy Team", polegającą na organizowaniu treningów prowadzonych przez grupę specjalistów. A w niedzielę 25 lutego wraz z nimi zorganizowała wydarzenie Boot Camp, w którym wzięło udział ponad 70 osób. "Lewandowska triumfuje z nowym Boot Campem" - pisze katalońskie "Mundo Deportivo".

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z grupowego treningu. Klara pozuje u boku rodzicówAnna Lewandowska dodała zdjęcie z grupowego treningu. Klara pozuje u boku rodziców instagram.com/annalewandowska

Kilkugodzinna sesja rozpoczęła się od zajęć z bachaty, które otworzył pokazowy występ Lewandowskiej z członkiem jej zespołu. Później kobieta zajęła się prowadzeniem treningu grupowego, a wszystko relacjonowała w swoich mediach społecznościowych. "Na nagraniach widać ją skupioną na swoich podopiecznych, którzy podczas ćwiczeń dali z siebie wszystko" - czytamy w "Mundo Deportivo".

Ile trzeba zapłacić za trening z Anną Lewandowską? Pokaźne sumy

Niebawem w Barcelonie odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane przez Lewandowską i jej "Healthy Team". Na 14-17 marca zaplanowano "Healty Weekend" (tłum. Zdrowy Weekend), w trakcie którego będzie można nie tylko poćwiczyć, ale i lepiej poznać stolicę Katalonii. "W programie wspólne zajęcia, poznawanie kultury hiszpańskiej i odkrywanie uroków życia w Barcelonie" - czytamy na stronie hpba.pl. Za bilet trzeba było zapłacić 600 euro, czyli ok. 2585 zł.

Trenerka planuje też zorganizowanie podobnego wydarzenia w Londynie (12 maja), Tam przewidziano m.in. treningi zumby, bachaty, a także wykład Lewandowskiej o zdrowym stylu życia i motywacji. Ceny wejściówki wahają się między 69 a 99 funtów, czyli mniej więcej między 350 a 500 zł. Pakiet standard obejmuje udział w treningu oraz torbę prezentową od partnerów wydarzenia, natomiast pakiet premium daje bonusy w postaci m.in. pierwszeństwa zrobienia zdjęcia z Lewandowską oraz członkami jej zespołu, 180-dniowy dostęp do aplikacji treningowej czy dodatkowe prezenty od sponsorów.

Od lat "Healthy Weekendy" Anny Lewandowskiej odbywają się również w Polsce, konkretnie w Dojo Stara Wieś. Niezmiennie cieszą się ogromną popularnością.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.