Albo wygrana, albo koniec związku. Ultimatum dla zawodnika MMA

Johnny Eblen to amerykański zawodnik MMA, który w najbliższą sobotę w Arabii Saudyjskiej zadebiutuje w federacji PFL. Jego rywalem będzie mistrz wagi półciężkiej Impa Kasanganay. Obecnie Eblen jest związany z Jessenią Rebeccą - popularną modelką platformy dla dorosłych Only Fans. W jednym z wywiadów kobieta zapowiedziała, że jeśli jej partner przegra, związek zostanie zakończony.

14:0 - obecnie takim rekordem w Professional Fighters League (PFL) może pochwalić się 32-letni Johnny Eblen. W sobotę 24 lutego Amerykanin stanie przed szansą na poprawienie rekordu. Na gali w Arabii Saudyjskiej zmierzy się z o dwa lata młodszym Impą Kasanganay, który jest wschodzącą gwiazdą federacji. Na zwycięstwo Eblen mocno liczy jego partnerka, która ostatnio wygłosiła dosyć niecodzienną deklarację.

Zobacz wideo Gwiazdy sportu oszalały za padlem

Modelka z Only Fans jest bezlitosna. "On musi wygrać"

Mowa o Jessenii Rebecce. Kobieta posiada profil na platformie Only Fans, gdzie publikuje treści dla dorosłych. W rozmowie z portalem No Jumper Rebecca opowiedziała o związku z zawodnikiem MMA. W pewnym momencie zapytano ją, co zrobi, kiedy jej partner przegra walkę. Odpowiedź była druzgocąca. - W takiej sytuacji zarwałabym z nim. On musi wygrać - wypaliła.

Wcześniej internauci podejrzewali, że związek Johnny'ego Eblena z modelką jest sfałszowany, jednak niedawno sam 32-latek zabrał głos w tej sprawie. - To nie żart, to prawda. To prawdziwa historia, przyjaźnię się z kilkoma dziewczynami i lubimy się dobrze bawić. Do tego grona należy Jessenia. Ludzie myślą, że wywiera to na mnie większą presję, ale tak nie jest. Ludzie i tak częściej śledzą moje prywatne życie niż walki. Jedyne co muszę zrobić, to wejść do oktagonu i walczyć. Stanie się co się stanie - mówił w rozmowie z Mirror Fighting.

Co więcej, influencerka przyznała, że ich relacja może zostać zakończona dosłownie w każdej chwili. - On mnie lubi, bo jestem atrakcyjna, a ja jego, bo jest mistrzem. Każde z nas może zostać rzucone, jeśli stracimy to, co drugie uważało za atrakcyjne - pisała kobieta w mediach społecznościowych.

We wrześniu ubiegłego roku Johnny Eblen znokautował Fabiana Edwardsa, brata mistrza UFC Leona. Jego najbliższy rywal - Impa Kasanganay - to mistrz PFL w wadze półciężkiej, który w listopadzie zgarnął milion dolarów za pokonanie Josha Silveiry.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.