Partnerka Ronaldo zdumiewa. To, co założyła, to jest jakiś kosmos

Georgina Rodriguez to jedna z najpopularniejszych WAG's na świecie. Partnerkę Cristiano Ronaldo w mediach społecznościowych śledzi kilkadziesiąt milionów internautów, którzy obserwują kulisy jej codziennego życia. Ostatnio 29-latka pochwaliła się nową kolekcją biżuterii, którą założyła podczas wakacji w Dubaju. Łączną cenę zestawu podsumował brytyjski dziennik "The Sun". Kwota naprawdę robi wrażenie.

55,6 miliona - dokładnie tyle użytkowników platformy Instagram obserwuje wieloletnią partnerkę Cristiano Ronaldo - Georginę Rodriguez. 29-letnia Hiszpanka argentyńskiego pochodzenia na co dzień jest modelką oraz influencerką. Oprócz tego regularnie wspiera Portugalczyka, pojawiając się na meczach saudyjskiego Al-Nassr. Obecnie zakochani wraz z dziećmi mieszkają w Arabii Saudyjskiej, jednak w przerwie od rozgrywek wybrali się na wakacje do Dubaju.

Zobacz wideo Paweł Fajdek ocenił wyniki plebiscytu. Niewielu spodziewało się takich słów

Georgina Rodriguez pokazała się w horrendalnie drogiej biżuterii. "Królowa diamentów"

Podczas urlopu Georgina Rodriguez opublikowała kilka nowych zdjęć, na których bryluje w pięknej, błyszczącej biżuterii. Z ustaleń dziennika "The Sun" wynika, że łączna wartość jej kompletu oscyluje w granicach... czterech milionów funtów, czyli około 20 milionów złotych. Na poszczególnych fotografiach 29-latka pozuje w futrze czy różowej sukience, eksponując naszyjniki i drogocenne pierścionki.

"Komplet olśniewającej biżuterii obejmował m.in. zestaw diamentów o wartości 2,7 miliona funtów i pierścionek Cartiera o wartości 600 000 funtów" - podkreśla brytyjska gazeta w artykule pod tytułem "Królowa diamentów". W poście udostępnionym przez partnerkę Ronaldo widnieją również filmiki z siłowni oraz zdjęcia ze znajomymi.

 

W komentarzach fani rozpływali się nad wspaniałą, kosztowną biżuterią 29-latki, jak i samą celebrytką. "Kocham twoje pierścionki", "Jesteś naszą królową", "Dziękuję, że pokazałaś trening na siłowni. Bardzo mi to pomogło", "Magiczna", "Piękne dłonie i świetny gust" - czytamy.

Ronaldo i Georgina wpadli w tarapaty? Sprawą zajął się urząd skarbowy

Oprócz olbrzymiego wynagrodzenia, jakie Cristiano Ronaldo otrzymuje od Al-Nasrr, Portugalczyk zarabia również na własnych biznesach. Jednym z nich jest założona w 2019 roku madrycka klinika transplantacji włosów Insparya Hair Medical Clinic.

Na początku listopada media poinformowały jednak, że działalność legendy Realu Madryt została prześwietlona przez hiszpański urząd skarbowy, który dopatrzył się pewnych niedociągnięć podatkowych. Warto dodać, że biznesem zajmuje się także jego partnerka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.