Legenda kadry leczy kontuzję i ogląda sejm. Króciutki komentarz, a jaki treściwy

"Kabaret znika z Polsatu, za to świetnie odnajduje się w Sejmie" - napisał kilka tygodni Piotr Nowakowski, odnosząc się do werbalnych kłótni, do których doszło w trakcie obrad. Teraz były reprezentant Polski w siatkówce skomentował środowe posiedzenie Sejmu X kadencji, podczas którego odbyło się m.in. głosowanie w sprawie refundacji in vitro. 35-latek podsumował je w wymownych słowach.

Piotr Nowakowski obecnie dochodzi do zdrowia po kontuzji barku. Podczas rekonwalescencji zawodnik Projektu Warszawa ma nieco więcej czasu i z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że poświęcił go na oglądanie obrad Sejmu w telewizji. Wydarzenia na sali obrad skomentował w niezwykle wymowny sposób.

Zobacz wideo Michał Probierz wykorzystał pomidora. Ależ pewność siebie!

Piotr Nowakowski skomentował sceny podczas posiedzenia Sejmu. "Kolejny stand-up"

W środę, 29 listopada odbyło się kolejne posiedzenie nowej kadencji Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, podczas którego odbyło się m.in. głosowanie nad odwołaniem członków Państwowej Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2007-2022, nazwanej potocznie "lex Tusk", czy głosowanie w sprawie refundacji in vitro.

Wnikliwie oglądający posiedzenie Sejmu Piotr Nowakowski wymownie skomentował je w mediach społecznościowych. "Kolejny stand-up, ale nawet śmieszny" - napisał na Insta Stories Nowakowski, dodając zdjęcie przemawiającego na mównicy Bartosza Arłukowicza.

Piotr Nowakowski skomentował sceny podczas posiedzenia SejmuPiotr Nowakowski skomentował sceny podczas posiedzenia Sejmu Screen/Instagram @pit_nowakowski

Po nie pierwszy raz, kiedy Piotr Nowakowski zabiera głos ws. polityki. Kilkanaście dni temu także w mocnych słowach skomentował inauguracyjne posiedzenie Sejmu X kadencji. "Kabaret znika z Polsatu, za to świetnie odnajduje się w Sejmie" - napisał na Instagramie.

Piotr Nowakowski przez lata był filarem reprezentacji Polski. Karierę reprezentacyjną w zeszłym roku. - Po rozmowie z obecnym trenerem i 14 latach wspaniałej przygody czas powiedzieć stop... Dziękuję wszystkim, którzy towarzyszyli mi w tej pięknej podróży. Cieszę się, że mogłem być częścią tak świetnej rodziny jaką jest nasza reprezentacja - napisał w specjalnym oświadczeniu na Instagramie. Doświadczony środkowy zdobył z kadrą dwa mistrzostwa świata w 2014 i 2018, mistrzostwo Europy w 2009 roku, oraz złoty medal Ligi Światowej w 2012 roku. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA