Pudzian pokazał zdjęcia. Posypały się komentarze. "Jak lotnisko w Radomiu"

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najbardziej znanych sportowców w Polsce. Ogromną popularność zdobył dzięki sukcesom w zawodach strongmanów. Obecnie chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco informuje fanów, co u niego słychać. 46-latek lubi też wracać wspomnieniami do czasów młodości. W środę opublikował na Instagramie zdjęcie swojej wyrzeźbionej sylwetki, które zachwyciło fanów.

Mariusz Pudzianowski to pięciokrotny mistrz świata oraz ośmiokrotny mistrz Polski w zawodach strongmanów. W 2010 r. skończył ten etap i został zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Jak dotąd stoczył 27 walk - 17 wygrał (12 przed czasem), dziewięć przegrał, a jedna została uznana za nieodbytą. 26 z 27 walk stoczył na galach organizowanych na KSW.

Zobacz wideo Dlaczego Hubert Hurkacz jest tak niedoceniany? "Ma pecha"

Karierę sportową Mariusz Pudzianowski łączy również z rozwojem w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Obecnie jego profil obserwuje nieco ponad 735 tysięcy obserwujących, a liczba stale rośnie. "Pudzian" chętnie dzieli się tam nie tylko swoim życiem zawodowym, ale również prywatnym.

Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie z przeszłości. Fani momentalnie zareagowali. "Ale forma"

W październiku opublikował na Instagramie zdjęcie w stroju na Halloween, a w ostatnią środę postanowił wrócić wspomnieniami do przeszłości. Tego dnia "Pudzian" dodał cztery fotki w jednym poście, prezentując imponujące mięśnie brzucha i klatki piersiowej. "Coś trafiło się z albumu" - napisał w opisie.

 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "O mamma Mia, ale to muszą być stare fotki - chyba lata 90.", "Nieźle Panie Mariuszu. Modę na szerokie, podarte jeansy Pan już dawno przewidział", "Żyjąca legenda. Za 100 lat będą Mariusza wspominać, jak dzisiaj Einsteina", "Jak zawsze młody i przystojny", "Plecy jak lotnisko w Radomiu", "Ale forma" - czytamy.

Mariusz Pudzianowski jest również biznesmenem. 46-latek posiada m.in. sklep internetowy, salę weselną czy firmę transportową, a niedawno rozpoczął działalność w branży gastronomicznej, dzięki czemu każdy fan może spróbować "Zestawu Pudziana". 

Więcej o:
Copyright © Agora SA