Mało kto wiedział, że Artur Szpilka ma siostrę. Pokazał zdjęcie. "Wow"

Jeszcze kilka lat temu Artur Szpilka był jednym z najbardziej utalentowanych pięściarzy w Polsce. Od niedawna 34-latek rozwija karierę w mieszanych sztukach walki, przez co na jego profilach w mediach społecznościowych często można zobaczyć zdjęcia czy filmiki z treningów. Okazuje się, że w rodzinie Szpilki nie tylko on jest sportowcem. Formą zachwyca również jego młodsza siostra Anna.

Kiedyś Artur Szpilka był solidnym pięściarzem wagi junior ciężkiej w boksie. Dziś to pełnoprawny zawodnik MMA, który do tej pory pokonał już Siergieja Radczenkę, freak fightera Denisa Załęckiego oraz samego Mariusza Pudzianowskiego. Ostatniego z wymienionych rywali 34-latek spektakularnie znokautował podczas czerwcowej gali XTB KSW Colossuem II na stadionie Narodowym. Wtedy kibice ostatni raz widzieli Szpilkę w oktagonie.

Zobacz wideo Pudzian zaczął bić Pumbę. "O skubany"

Szpilka pochwalił się formą siostry. "Brawo"

Z pewnością nie wszyscy fani sztuk walki wiedzieli, że Artur Szpilka posiada aż czworo rodzeństwa: dwóch młodszych braci oraz dwie młodsze siostry. Jedną z nich jest Anna Szpilka, która podobnie jak były pięściarz przykłada dużą wagę do budowania sylwetki. W piątek 24 listopada na profilu Instagram byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie pojawiło się zdjęcie Anny z podpisem "Brawo siostra".

Anna SzpilkaAnna Szpilka screen https://www.instagram.com/stories/artur_szpilka/3242960428754205189/

Na fotografii widzimy 33-latkę, która dumnie prezentuje umięśnioną sylwetkę. Niedawno kobieta w mediach społecznościowych wyznała, że siłownia stała się jej drugim domem. Anna Szpilka zdradziła również, że od wielu miesięcy ćwiczy według spersonalizowanego planu treningowego, który jak widać, przynosi pożądane efekty.

 

Na Instagramie siostra Artura Szpilki zgromadziła ponad 3,5 tys. obserwujących, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami czy krótkimi filmikami z życia codziennego. Z opublikowanych przez nią fotografii wynika, że kobieta pasjonuje się malarstwem oraz podróżami po świecie. Oprócz tego Anna Szpilka niejednokrotnie brała udział w sesjach modelingowych, podczas których pozowała na łonie natury.

 

"Ślicznie", "Pięknie", "Wow" - pisali fani siostry zawodnika MMA. Ponadto na jej profilu można dostrzec także kilka zdjęć, na których widnieje sam Artur Szpilka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.