Niebywałe sceny na meczu. Nokaut, że w UFC by się nie powstydzili. Hit Internetu [WIDEO]

Sport jest źródłem nie tylko pozytywnych emocji, ale również tych negatywnych. W tym sezonie na meczach futbolu amerykańskiego pojawia się sporo złych wrażeń, o czym kibice oraz komentatorzy mogli przekonać się podczas sobotniego meczu NFL pomiędzy Jackson State a Texasem Southern. W pewnym momencie jeden z kibiców zaczął zaczepiać tubistę na trybunach. Błyskawiczna odpowiedź mężczyzny była bezlitosna.

W sobotę 4 listopada Jackson State podejmowało u siebie Texas Southern. To spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy wypełnili stadion po brzegi. Co najważniejsze, zawodnicy nie zawiedli kibiców. Mecz dostarczył ogromnych emocji i wiele niezapomnianych chwil. Ostatecznie gospodarze zeszli z boiska niepokonani, bowiem pokonali oni Texas Southern 21:19. Więcej niż o wyniku tego spotkania, mówi się jednak o sytuacji, która wydarzyła się na trybunach.

Zobacz wideo

Awantura na trybunach podczas meczu Jackson State - Texas Southern. Ucierpiał jeden z kibiców

W mediach społecznościowych pojawił się film, przedstawiający incydent na trybunach z udziałem kibica i tubisty. W pewnym momencie jeden z fanów opuścił swoje miejsce siedzące i podszedł do mężczyzny, grającym na instrumencie. Nie dość, że sympatyk amerykańskiego futbolu naruszył przestrzeń osobistą tubisty, to jeszcze zaczął wykrzykiwać w jego kierunku, trzymając napój w ręce.

Zachowanie fana wyprowadziło z równowagi mężczyznę, który nie był w stanie opanować swoich emocji. Tubista zaczął uderzać fana z pięści, powodując jego upadek ze schodów. Zagraniczne media nie podały informacji dotyczących stanu zdrowia kibica. - Nie wiadomo również, czy tubiście pozwolono kontynuować grę - czytamy na stronie "Daily Mail".

Nagranie zrobiło furorę i szybko stało się hitem sieci. W momencie pisania tekstu wideo zgromadziło ponad 568 tysięcy wyświetleń i 2 858 polubień.

To nie pierwszy incydent z udziałem kibiców na trybunach meczów National Football League w tym sezonie. Portal "Daily Mail" przypomniał o sytuacji, która miała miejsce jakiś czas temu. "53-letni kibic drużyny New England Patriots zmarł po pobiciu przez kibica Miami Dolphins. Później przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że Dale Mooney mógł mieć problemy zdrowotne" - czytamy na portalu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA