"Pudzian" przeraził nowym zdjęciem. Takiego go nie widzieliście

Mariusz Pudzianowski świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Były strongman często dzieli się z fanami refleksjami nt. bieżących wydarzeń, a na jego profilu Instagram widnieje mnóstwo zdjęć z różnych okoliczności. Tym razem Pudzianowski dodał fotografię, na której pokazał charakteryzację na Halloween. Ta była przygotowana tak szczegółowo, że fani byli pod wrażeniem przerażającej kreacji "Pudziana".

Mariusz Pudzianowski to pięciokrotny mistrz świata oraz ośmiokrotny mistrz Polski w zawodach strongmanów. Po zakończeniu kariery w tej dyscyplinie sportowiec rozpoczął przygodę ze sportami walki, w których swego czasu szło mu naprawdę dobrze, jednak ostatnie miesiące nie były dla Pudzianowskiego zbyt dobre. Najpierw w grudniu został znokautowany przez Mameda Chalidowa, a następnie sensacyjnie przegrał z Arturem Szpilką. Mimo to 46-latek nadal konsekwentnie utrzymuje znakomitą kondycję fizyczną i mentalną.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk: Chodziłam z chłopakami na randki po walkach i mówiłam: "Przepraszam, bo wiem, że ludzie na ciebie dziwnie patrzą"

Pudzianowski przebrał się na Halloween. "Dawać cukierki"

Karierę sportową Mariusz Pudzianowski łączy również z rozwojem w mediach społecznościowych. Na profilu Instagram zebrał aż ponad 730 tys. użytkowników, którzy regularnie śledzą jego różne aktywności. A tych jest naprawdę mnóstwo. Ostatnio Pudzianowski pochwalił się strojem i charakteryzacją, jakie przygotował na święto Halloween, które odbywa się 31 października. Na twarzy Pudzianowskiego możemy dostrzec efekt zgniłej skóry czy brak jednego oka.

"Dodaj opis... na Halloween, a Wy? Dawać cukierki albo..." - czytamy w opisie najnowszego postu Pudzianowskiego. Jego fani błyskawicznie zareagowali na imponującą charakteryzację. "Fajny make-up", "Już daje cukierki, nie chcę obskoczyć wpierdzielu", "Genialny", "Przerażające" - pisali obserwujący Mariusza Pudzianowskiego.

 

Mariusz Pudzianowski z osobistym wyznaniem. "Może być różnie"

Oprócz wielu lat spędzonych na zawodach strongmanów i w oktagonie Mariusz Pudzianowski jest również świetnym biznesmenem. 46-latek posiada m.in. sklep internetowy, salę weselną czy firmę transportową, a niedawno rozpoczął działalność w branży gastronomicznej, dzięki czemu każdy fan może spróbować "Zestawu Pudziana". Niedawno w mediach społecznościowych Pudzianowski opowiedział, że w teorii mógłby już w ogóle nie zajmować się sportem, jednak wciąż jest on dla niego bardzo ważny.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

- Dla mnie sport to jest mój przyjaciel, psycholog, który trzyma mnie mocno w ryzach. Trzyma moje ciało w dyscyplinie, a głowę, żeby się nie rozleciała na kilka kawałków, bo żyjemy w naprawdę paskudnych czasach. Jeżeli nie będziesz miał bata nad sobą, to różnie może być - mówił zawodnik KSW.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.