Anna Lewandowska pokazała umiejętności córki. Ma się czym chwalić

Nie od dziś wiadomo, że Anna Lewandowska prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Ostatnio żona kapitana reprezentacji Polski zaliczyła krótką podróż do Warszawy, z której błyskawicznie wróciła do Barcelony. Po powrocie do Hiszpanii 35-latka pokazała, jak spędza wolny czas z córkami. Starsza z nich oprócz talentu do nauki języków obcych posiada również bardziej sportowe umiejętności, o czym niejednokrotnie wspominała fitnesska.

Anna Lewandowska to jedna na najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na profilu Instagram jej obserwujący, których zebrała aż 5,5 miliona, mogą śledzić momenty z prywatnego życia 35-latki. Fitnesska rzadko pokazuje córki w mediach społecznościowych, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. - Nie pokazuję twarzy moich córek, natomiast pokazuję, w jaki sposób te dzieci są z nami. One również żyją sportem - mówiła Lewandowska na II Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie, cytowana przez "Przegląd Sportowy".

Zobacz wideo Anna Lewandowska we freak fightach? Peszko: To jest mocne

Anna Lewandowska pokazała sportowy talent córki. Ma się czym chwalić

We wtorkowy wieczór na InstaStories Anny Lewandowskiej pojawiło się kilka nowych materiałów. 35-latka opowiedziała, że niedawno zagościła w Polsce. - Teleportacja z Warszawy do Barcelony. To były dwa bardzo intensywne dni. (...) Dwie sesje, spotkania, mało snu. Ale dobrze, praca zrobiona, jestem już z powrotem w domku - mówiła.

Następnie żona napastnika Barcelony pochwaliła się, w jaki sposób spędza wolny czas z córkami. Najpierw Lewandowska udostępniła krótki filmik z huśtającą się na barcelońskiej plaży 3-letnią Klarą, a następnie pokazała akrobatyczne umiejętności o trzy lata starszej Laury.

córka Lewandowskiejcórka Lewandowskiej screen https://www.instagram.com/stories/annalewandowska/3200499607119534266/?hl=pl

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

córka Lewandowskiejcórka Lewandowskiej screen https://www.instagram.com/stories/annalewandowska/3200519984105312722/?hl=pl

W ostatnim czasie Anna Lewandowska często wypowiadała się nt. starszej z córek, zachwalając jej różne talenty. Nieco ponad trzy tygodnie temu rozpoczął się rok szkolny, który nie ominął dzieci Lewandowskich. - Klara ma wybitny talent do języków obcych. W przeciwieństwie do mnie. (śmiech) - Mówię po angielsku, ale wiem, że jest to niedoskonałe. Klara mówi już praktycznie w czterech językach: po polsku, niemiecku, angielsku i coraz lepiej po hiszpańsku. Chodzi do międzynarodowej szkoły w Barcelonie, więc zajęcia ma po angielsku - mówiła celebrytka.

Lewandowska wspomniała także o umiejętnościach sportowych. - Klara zaczęła gimnastykę, także zobaczymy, jak to będzie. Nowa pasja naszej córki, oby poszło dobrze - dodała.

Więcej o: