Chodakowska nie wytrzymała. "Ludzie są podli, ohydni, obrzydliwi, puści"

- To są ludzie skrzywdzeni przez życie. Człowiek, który nie ma nic do stracenia, jest najbardziej niebezpieczny - mówi Ewa Chodakowska o hejterach, od których dostaje nienawistne wiadomości. Popularna trenerka pokazała screeny obrzydliwych komentarzy od internautów. I dodała, że takie osoby powinny zostać objęte pomocą.

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek, które zajmują się tematyką zdrowego żywienia, spalania tłuszczu czy efektywnych ćwiczeń. Na Instagramie prawie dwa miliony osób regularnie śledzi relacje zarówno z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio trenerka fitness opublikowała hejterskie wiadomości, jakie otrzymała od niektórych internautów.

Zobacz wideo Anna Lewandowska we freak fightach? Peszko: To jest mocne

Chodakowska zareagowała na hejt. "Takim ludziom trzeba pomóc"

"Dlatego taki brzydki mąż", "Za dużo sportu albo za mało tłuszczu" - to tylko niektóre karygodne komentarze, jakie Ewa Chodakowska dostała od hejterów. 41-latka postanowiła zareagować na obraźliwe słowa. Chwilę po tych wiadomościach na InstaStories influencerki pojawił się krótki filmik, w którym wystosowała jasny przekaz do ludzi szerzących nienawiść w internecie.

- Ludzie są podli, ohydni, obrzydliwi, puści. Czy tak powinniśmy reagować? To są ludzie skrzywdzeni, połamani przez życie. Człowiek, który nie ma nic do stracenia, jest najbardziej niebezpieczny. Takim ludziom trzeba pomóc - powiedziała celebrytka. Następnie Ewa Chodakowska przyznała, że hejterzy mogą zaatakować kogoś, kto może nie podołać wobec takiej fali nienawiści.

Ewa Chodakowska i hejterzyEwa Chodakowska i hejterzy screen https://www.instagram.com/chodakowskaewa/?hl=pl

- Atakując hejt, tylko dodaje mu mocy. Ten hejt zostanie wtedy najpewniej wymierzony w kogoś innego, kto może sobie z tym hejtem nie poradzić. Pytajmy, jak możemy pomóc osobie, która jest zniszczona. Nie kopie się leżącego - dodała 41-latka.

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której Chodakowska jest bezpodstawnie krytykowana przez internautów. Trenerka fitness często podkreśla, jak wiele osiągnęła dzięki ciężkiej pracy, treningom i wyrzeczeniom, z czym najwyraźniej nie mogą pogodzić się niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli obecnie znajdujesz się w trudnej sytuacji, problemy życiowe cię przygnębiają i chcesz porozmawiać z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy.

Więcej o: