Rzeźniczak podzielił się wyjątkową nowiną. Cieszy się razem z żoną [WIDEO]

Na początku września Jakub Rzeźniczak i jego żona Paulina zdradzili, że spodziewają się dziecka. W niedzielę piłkarz i jego partnerka ujawnili jego płeć, publikując filmik. Kilka minut po tej nowinie posypały się gratulacje od fanów, którzy komentowali najnowszy post Rzeźniczaków.

Kilka miesięcy temu Jakub Rzeźniczak nie po raz pierwszy wzbudził gigantyczne kontrowersje. Piłkarz Kotwicy Kołobrzeg w nieelegancki sposób wypowiedział się na temat byłych partnerek, przez co spadła na niego ogromna fala krytyki. Teraz 36-latek publikuje wiele zdjęć z żoną, która obecnie jest w ciąży.

Zobacz wideo https://www.sport.pl/pilka/7,65029,30175123,jakub-rzezniczak-w-koncu-to-potwierdzil-posypaly-sie-gratulacje.html

Rzeźniczak ujawnił płeć dziecka. "Piękny dzień"

10 września na Instagramie Jakuba i Pauliny Rzeźniczaków pojawiło się zdjęcie, na którym kobieta trzyma wyniki badania USG. "Czekamy na ciebie" - napisali małżonkowie, po czym żona piłkarza zaczęła dodawać mnóstwo zdjęć, na których eksponuje ciążowy brzuch. Dwa tygodnie później para ogłosiła kolejną nowinę. Tym razem ujawniła płeć dziecka, które przyjdzie na świat za kilka miesięcy.

Środkowy obrońca Kotwicy Kołobrzeg opublikował filmik, na którym wraz z małżonką świętuje poznanie płci potomka. Rzeźniczak symbolicznie kopnął piłkę, po czym zza pleców ukochanych wystrzelił różowy pył. "To dziewczynka" - czytamy w opisie.

 

Chwilę później fani zaczęli komentować tę radosną informację, życząc parze wszystkiego najlepszego. Pojawił się nawet komentarz od byłego reprezentanta Polski, a obecnie asystenta selekcjonera, Sebastiana Mili. "Pozdrawiam was serdecznie" - napisał. "Gratulacje! Będziecie najszczęśliwsi na świecie. Córeczki są przeurocze!", "Kubo i Paulino cieszę się bardzo! Zasługujecie na szczęście i wszystko, co dobre", "Córki są wyjątkowe" - dodali fani.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na życzliwe reakcje internautów zareagował sam piłkarz. "Bardzo wam dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa" - napisał Jakub Rzeźniczak.

Więcej o: