To koniec. Lewandowska zamyka biznes w Warszawie

- Jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann - zdradziła w mediach społecznościowych Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski rusza z nowym biznesem z siedzibą w Barcelonie.

- Ja w żaden biznes Ani nie włożyłem, ani złotówki. To jest fajne, wiele rzeczy robi sama. Oczywiście jest osobą, która chce robić za dużo rzeczy, ale powiedzmy, że taka jej uroda - mówił niedawno Robert Lewandowski o projektach biznesowych żony. W ostatnich dniach sama Anna Lewandowska przekazała fanom mnóstwo informacji na temat przedsiębiorczych planów.

Zobacz wideo Anna Lewandowska we freak fightach? Peszko: To jest mocne

Lewandowska zamyka biznes w Warszawie. Rusza z hiszpańskim projektem

W niedzielę 17 września popularna trenerka fitness na profilu Instagram przekazała, że jej warszawski biznes Healthy Center by Ann, w którym można było ćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów, zostaje zamknięty. Już w lipcu Lewandowska zapowiadała, że tak się stanie, a wczoraj informacja została potwierdzona.

"Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji" - napisała żona napastnika Barcelony w relacjach na Instagramie.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

- Powiem wam, że jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję - mówiła Anna Lewandowska.

Nie oznacza to jednak, że 35-latka porzuca działalność sportowo-rekreacyjną. Kilka dni temu celebrytka zdradziła, że rozpoczyna nowy projekt. Tym razem we wspomnianej Barcelonie, w której na stałe mieszka z mężem i dziećmi.

- Jak wiecie moi drodzy, bachata to jest moja nowa pasja. Teraz już nie tylko pasja, ale również pewien projekt biznesowy [...] Mogę też już powiedzieć, że będę chciała rozwijać ten projekt bachaty nie tylko w Polsce. W Barcelonie ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe, w którym będzie fitness, miejsce na trening personalny, pilates i w planie też jest szkoła tańca - powiedziała Lewandowska podczas programu "Dzień Dobry TVN".

Więcej o: