Dodał majonez do kawy. To, co go potem spotkało, przerosło najśmielsze oczekiwania

Podczas drugiej rundy tegorocznego draftu do NFL Will Levis został nowym rozgrywającym drużyny Tennessee Titans. 24-latek już teraz może liczyć na ogromny kontrakt sponsorski, ze względu na popularność w mediach społecznościowych, jaką zapewnił sobie przed laty.

Will Levis to zawodnik futbolu amerykańskiego, który do tej pory występował w akademickiej drużynie na Uniwersytecie Kentucky. Podczas draftu do NFL zawodnik trafił do zespołu Tennessee Titans, który obecnie plasuje się na 13. miejscu w ligowej tabeli. 24-latek jeszcze nie zdążył rozegrać pierwszego meczu, a już podpisał lukratywną umowę, dzięki której zarobi mnóstwo pieniędzy.

Zobacz wideo Polska ma kolejny imponujący stadion! Sportowa perełka

Levis jest bohaterem popularnego filmiku. Zawodnik dodał majonez do kawy

Oprócz tego, że Will Levis był postrzegany w szkole średniej jako ogromny talent, rozgrywający zyskał również popularność dzięki nietypowemu zastosowaniu majonezu. Pewnego dnia na platformie TikTok pojawił się krótki filmik, na którym Levis w jednej z kawiarni dodaje tę płynną przyprawę do... kawy. Mogłoby się wydawać, że był to żart wykonany na potrzeby kamer, jednak rzeczywistość okazała się nieco inna.

- Od małego uwielbiałem majonez. Gdy byłem dzieckiem w szkole, dodawałem majonez do wszystkich kanapek i od tego czasu zawsze go jadłem - mówił zawodnik, cytowany przez expressen.se.

- Ja i moja dziewczyna byliśmy w kawiarni, gdzie nie mieli nic do nalania do kawy. Nie było mleka ani śmietanki, ale na stole była tubka majonezu. Partnerka zażartowała i powiedziała: Myślisz, że chcą, żebyś dolał tego do kawy? Odpowiedziałem, że powinniśmy spróbować - dodał Levis. Potem para postanowiła nagrać krótkie wideo, które błyskawicznie rozniosło się po sieci, a sam zawodnik zdobył ogromną popularność.

Okazuje się, że historia z innowacyjnym wykorzystaniem majonezu nie skończyła się na jednym TikToku. Po tym, jak Will Levis został graczem Tennessee Titans, otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Jak podaje Fox Sports, do 24-latka niedawno zgłosiła się amerykańska firma Hellmann's - wielki producent keczupu, musztardy i oczywiście majonezu. Zawodnik podpisał z marką dożywotni kontrakt, dzięki któremu zarobi mnóstwo pieniędzy. Od teraz Levis z dumą prezentuje przepis na kawę z ulubionym dodatkiem.

 

- Celem Levisa i firmy Hellmann's jest pokazanie, jak nieograniczone możliwości majonezu mogą w kreatywny sposób ulepszyć każde danie - mówił Chris Symmes, dyrektor ds. marketingu Hellmann's, cytowany przez kykernel.com.

Więcej o: