Tak wygląda stopa Karasia dwa tygodnie po morderczym wyścigu. Przerażające

Robert Karaś niespełna dwa tygodnie temu ustanowił rekord świata w 10-krotnym Ironmanie. Wyczyn Polaka nie pozostał jednak bez konsekwencji zdrowotnych. Sportowiec ma spore problemy m.in. ze stopami. Po raz kolejny pokazał, jak wyglądają

Robert Karaś zwyciężył w 10-krotnym Ironmanie World Cup Brasil Ultra Tri. Musiał pokonać w nim 38 kilometrów płynąc, 1800 kilometrów jadąc na rowerze oraz 422 kilometry w biegu. Wszystko to zajęło mu 164 godziny, 14 minut i 2 sekundy, dzięki czemu pobił rekord świata Kennetha Vanthuyne.

Zobacz wideo Iga Świątek w półfinale Roland Garros! To nie był łatwy mecz dla Polki

Trudno nie odwrócić wzroku. Robert Karaś znów ją pokazał. Jego stopa przeraża

Triathlonista od początku miał pod górkę. Tuż po starcie rywalizacji skarżył się na problemy z oczami, ale najgorsze dopiero miało nadejść. W pewnym momencie Karaś doznał poważnej kontuzji piszczela, a potem dały o sobie znać również stopy. Normalny człowiek w takim stanie ledwo by się poruszał, ale Karaś mknął wciąż do mety. Członkowie jego sztabu wycięli nawet specjalne otwory w butach, aby ten był w stanie kontynuować bieg.

Dalszy udział w rywalizacji tylko pogarszał sytuację. W mediach społecznościowych regularnie pojawiały się zdjęcia i nagrania, na których widać było, jak Karaś z bólem ściąga skarpetki i jak opuchnięty jest jego duży palec. Zawodnik ponownie jest w Polsce i zdążył już nawet wrócić do treningów. Te jednak z pewnością nie są dla niego łatwe. Jak się okazuje, stopy goją się bardzo wolno, a ich widok wręcz przeraża.

We wtorek zdjęcie stopy Roberta Karasia udostępnił influencer i zawodnik Fame MMA Marcin Dubiel. Duży palec wyglądał bardzo niepokojące, a wszystkie paznokcie wręcz zbrązowiały. Teraz podobną fotografią podzielił się sam sportowiec na InstaStories.

Stopa Roberta KarasiaStopa Roberta Karasia screen, https://www.instagram.com/stories/robert_karas_teamkaras/3120183604004909182/

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Karaś pokazał chorą stopę na tle zdrowych - swojej narzeczonej Agnieszki Włodarczyk oraz Roberta Stasiukiewicza. Różnica jest kolosalna. Wokół dużego palca wyrosła dziwna brązowa narośl, a paznokcie stały się jakby metaliczne. Nie pozostaje więc nic innego, jak życzyć mu, żeby goiła się jak najszybciej.

Więcej o: