Rok temu ślad po nim zaginął, teraz znaleziono jego ciało. Nie żyje gwiazda ligi

Nie żyje Bryn Hargreaves. W styczniu 2022 zgłoszono jego zaginięcie po tym, gdy nie zjawił się w pracy. Rok od tamtego wydarzenia rodzina potwierdza śmierć gwiazdy brytyjskiej ligi rugby.

Bryn Hargreaves to była gwiazda angielskiej ligi rugby, w której rozegrał łącznie ponad 200 meczów dla różnych klubów. Rok temu został uznany za zaginionego, a teraz odnaleziono jego ciało. "Wciąż nie wiemy, co właściwie się stało" - pisze brat zmarłego zawodnika.

Zobacz wideo To dlatego Lewandowski nie pojawił się na konferencji

Nie żyje gwiazda brytyjskiego rugby. Po roku poszukiwań znaleziono ciało

Hargreaves przez osiem lat występował w brytyjskiej Super League, gdzie grał w takich klubach jak Wigan Warriors, którego był wychowankiem, a także Leigh Centurions, St Helens i Bradford Bulls. W 2012 roku zakończył karierę rugbysty i przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, najpierw do Pittsburgha w Pensylwanii, a później do Zachodniej Wirginii, gdzie podjął się pracy w sektorze energetycznym, będąc inspektorem bezpieczeństwa rurociągów gazowych i naftowych. 

Jak donoszą media, ostatni raz z rodziną kontaktował się trzeciego stycznia 2022 roku, a dziewięć dni potem zgłoszono jego zaginięcie, gdy nie pojawił się w pracy. Sprawa jest o tyle tajemnicza, że jak przyznał w rozmowie z BBC brat Hargreavesa, jego mieszkanie było otwarte, a prysznic odkręcony. Zrozpaczona rodzina w celu odnalezienia mężczyzny założyła poświęcony mu profil na stronie GoFundMe, a także wynajęła prywatnego detektywa.

Spain Soccer La Liga Szokujące doniesienia. FC Barcelona rozważa sprzedaż Roberta Lewandowskiego

Niestety, 14 miesięcy od tamtych wydarzeń, amerykańska policja z hrabstwa Monongalia potwierdziła, że funkcjonariusze znaleźli jego ciało w lesie niedaleko jego domu. 

"Spoczywaj w pokoju, Bryn. Z przytłaczającym smutkiem mogę potwierdzić, że po 14 miesiącach w końcu go znaleźliśmy. Wciąż nie znamy powodu śmierci ani tego, co właściwie wydarzyło się w styczniu 2022 roku." - napisał na Facebooku starszy brat byłego rugbysty. 

Magda Linette Absolutna sensacja. Magda Linette poznała pierwszą rywalkę w Miami

Więcej o: