Oświadczył się na pełnym stadionie. Reakcja dziewczyny zszokowała wszystkich [WIDEO]

Wyznania miłości i oświadczyny na wydarzeniach sportowych zdarzają się często. Na taki gest zdecydował się jeden z mężczyzn podczas meczu baseballu. Takiej reakcji się jednak nie spodziewał.

W niedzielę 2 października na stadionie Rogers Centre odbył się mecz amerykańskiej ligi baseballu MLB pomiędzy Toronto Blue Jays a Boston Red Sox. Gospodarze wygrali spotkanie 6:3, gwiazdą został Teoscar Hernandez, który zdobył dwa "home runy".

Zobacz wideo Pudzianowski show. "Misio, jak złapie wilka, to łapą potrafi machnąć"

Fałszywe oświadczyny nieprzyjęte. Szokująca reakcja

2 października na stadionie Rogers Centre odbył się mecz amerykańskiej ligi baseballu MLB pomiędzy Toronto Blue Jays a Boston Red Sox. Gospodarze wygrali spotkanie 6:3, gwiazdą został Teoscar Hernandez, który zdobył dwa "home runy". Przypadkowo gwiazdą internetu po tym meczu został jeden z kibiców. Podczas tego wydarzenia mężczyzna najpierw pocałował swoją kobietę, a następnie ukląkł przed nią i oświadczył się, za co został spoliczkowany i oblany napojem. Film szybko obiegł internet i zebrał miliony wyświetleń. Reakcja kobiety mogła zdziwić, ale okazuje się, że mężczyzna jedynie żartował i użył fałszywego pierścionka, który był lizakiem. Żart jak widać się nie spodobał. 

Niejednokrotnie widzowie meczów koszykówki, futbolu amerykańskiego i baseballu w USA byli świadkami oświadczyn, ale prawdopodobnie czegoś takiego dawno nie widzieli. Często na wydarzeniach sportowych w USA pojawiają się tzw. Kiss Cam, czyli kamery, które wyświetlają na telebimie jedną z par zasiadających na widowni. Celem tych kamer jest ukazanie jednej z par i poniekąd zmuszenie jej do pocałowania się na oczach innych kibiców. Zdarzały się sytuacje, w których Kiss Cam wskazywały obcych sobie ludzi, a oni pomimo to obsypywali się pocałunkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.