18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Uprawiali seks na trybunach podczas meczu. Szuka ich policja [WIDEO]

Podczas niedzielnego meczu amerykańskiej MLB pomiędzy Oakland Athletics a Seattle Mariners doszło do incydentu na trybunach. Para miała dopuścić się aktu seksualnego, za co grożą jej poważne konsekwencje.

W niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Baseball Oakland Athletics podejmowali u siebie Seattle Mariners. Gospodarze wygrali 5:3. Zespół obecnie zamyka ligową tabelę, ale to nie o jego wynikach jest po tym meczu najgłośniej. Podczas spotkania doszło do niecodziennego incydentu.

Zobacz wideo Lewandowski już czaruje. Stadion aż jęknął [SPORT.PL LIVE #31]

Chwile uniesienia podczas meczu MLB. Trwa dochodzenie

Jeden z kibiców zarejestrował parę w jednoznacznej sytuacji. Miała ona dopuścić się na trybunach aktu seksualnego. Nagranie ukazujące tę sytuację szybko trafiło do policji. Według informacji TMZ Sports władze wszczęły postępowanie w tej sprawie i zaczęły poszukiwania podejrzanych. - Departament policji w Oakland został powiadomiony o tym incydencie dopiero po meczu i poinformowano nas, że personel/kamery A nie zarejestrowały tej sytuacji podczas gry. Wszczęliśmy dochodzenie. Strony nie zostały jednak zidentyfikowane i nikt jak do tej pory nie został zatrzymany. Naruszenie tyczy się lubieżnych działań publicznych - powiedziała w oświadczeniu specjalista ds. informacji publicznej Candace Keas.

"Po odejściu Lewandowskiego trener Bayernu może wreszcie grać ulubionym 4-2-2-2"

Policyjne postępowanie ma ustalić, czy faktycznie doszło do złamania przepisów. Jeżeli para zostałaby postawiona w stan oskarżenia i później uznana za winną, grożą jej poważne konsekwencje. Mowa o tysiącu dolarów grzywny lub sześciu miesiącach więzienia. Niedzielne spotkanie obserwowało ponad 9000 widzów. 

Oakland Athletics mają na swoim koncie wiele tytułów, jednak ostatnie sezony nie są dla drużyny najlepsze. W trwających rozgrywkach zespół rozegrał jak do tej pory 123 spotkania, w których poniósł 78 porażek i zajmuje ostatnie, 15. miejsce w tabeli American League. Sezon zasadniczy MLB zakończy się we wrześniu, a każda drużyna rozegra w nim łącznie 162 mecze. 

Damian Kądzior z Piasta GliwiceSensacyjny zwrot akcji. Kądzior jednak w Lechu?

Więcej o: