"Przegląd Sportowy" ogłasza dużą zmianę. Mniej wydań w tygodniu

To koniec "Przeglądu Sportowego" w soboty. Słynny dziennik przestanie po 22 latach wydawać dziennik w weekendy. W każdy piątek pojawi się za to powiększony zestaw weekendowy. Będzie jeden wyjątek od tej reguły.

Wyjątkiem od reguły, który sprawi, że najnowsze wydanie "Przeglądu Sportowego" pojawi się w sobotę, będzie ważne wydarzenie sportowe owego weekendu. Biuro prasowe Ringier Axel Springer Polska zapewnia jednak, że czytelnicy w żaden sposób nie ucierpią na usunięciu sobotniego wydania. Redakcja znalazła bowiem rozwiązanie.

Zobacz wideo "Nareszcie można pobyć w garniturach a nie w dresach" Gala Ekstraklasy 2022

- Powiększamy w związku z tym piątkowe wydania do minimum 40 stron, pojawią się w nich także nowe sekcje: piątkowe wydania "Przeglądu Sportowego" będą więc wydaniami weekendowymi. Również poniedziałkowe wydania "Przeglądu Sportowego" zyskają więcej stron - przekazała Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej RASP na pytanie portalu Wirtualnemedia.pl.

"Przegląd Sportowy" w nowej wersji. "Wiele nowości"

Oznacza to, że "Przegląd Sportowy" wydawany będzie jak przed 2000 rokiem. Wydania sobotnie wprowadzono w kwietniu 22 lata temu. PS założono w 1921 roku jako tygodnik. Od 1929 roku gazeta ukazywała się dwa razy w tygodniu. Od 1971 roku gazeta wprowadziła system pięciodniowy. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwsze wydanie weekendowe pojawi się już w najbliższy piątek, 15 lipca. W nim znajdzie się też "Skarb Kibica". Całość będzie miała aż 148 stron i ma zawierać aktualne składy, statystyki oraz terminarze. "Wiele nowości, nowa szata graficzna" - zapewnia Paweł Wołosik, redaktor naczelny gazety.  Tego dnia startuje ekstraklasa. Nowy sezon zacznie Raków Częstochowa i Warta Poznań.

Więcej o:
Copyright © Agora SA