Przełomowe słowa Marcina Najmana. "Moja misja się kończy". I zaczyna kolejna

- Nie mam już tyle czasu ani motywacji, aby uczestniczyć w tym projekcie. Mam trochę planów. Od dwóch lat nie mogę napisać książki, dlatego rezygnuję z dalszej pracy dla MMA VIP - poinformował Marcin Najman na swoim kanale na Youtube.

Marcin Najman był twarzą MMA VIP od stycznia 2021 roku. Od tego czasu odbyły się cztery edycje tej gali. Pierwsza miała miejsce w lutym zeszłego roku w w Częstochowie, kiedy to Najman zmierzył się z Szymonem Wrześniem. Z biegiem miesięcy gala zdobywała coraz większą popularność. Jej ostatnia edycja została bardzo skrytykowana. Jednym z włodarzy został były szef polskiej mafii Andrzej "Słowik" Zieliński, co nie spodobało się opinii publicznej.

Zobacz wideo Szpilka wchodzi w świat MMA. "Nie potrafię niczego poza walką"

Najman rezygnuje ze współpracy z MMA VIP. "Teraz skupię się na muzyce"

W piątek Marcin Najman wyznał, że odchodzi z MMA VIP. Były polski pięściarz poinformował o decyzji na swoim kanale Youtube. - Nie mam już tyle czasu ani motywacji, aby uczestniczyć w tym projekcie. Mam trochę planów. Od dwóch lat nie mogę napisać książki, dlatego rezygnuję z dalszej pracy dla MMA VIP. To nie jest tak, że ja się rozstaję z walki w formule MMA i to nie jest też tak, że w przyszłości nie wystąpię w organizacji MMA VIP. W międzyczasie do MMA VIP dołączył Dariusz Kosowski, który ma bardzo dużo energii i pomysłów. Na ten moment zostawiam to wszystko w jego rękach - powiedział Marcin Najman. 

Były polski pięściarz wspomniał także o swoich najbliższych planach. - Mam teraz zamiar skupić się na tym, na czym tak naprawdę się wychowałem, czyli na muzyce. Śledźcie mój kanał, bo będą nowe projekty muzyczne, teraz będę miał czas się tym zająć - zakończył Najman

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marcin Najman zadebiutował w zawodowym boksie w 2001 roku. Wcześniej dwukrotnie był wicemistrzem juniorów w kick-boxingu. Od 2009 roku był związany z KSW, gdzie w formule MMA stoczył pojedynki między innymi z Mariuszem Pudzianowskim i Przemysławem Saletą. Na swoim koncie ma także walki w Fame MMA. 

Więcej o: