Burneika zdradził, ile kosztuje jego dieta. Cena? Nie do pomyślenia

Robert Burneika wraca do klatki. "Hardkorowy Koksu" zawalczy na High League 3 z Robertem "Roburem WK" Orzechowskim. Pochodzący z Litwy kulturysta od lat imponuje niesamowitą muskulaturą. Tuż przed galą 43-latek pytany był o swoją dietę. Burneika podczas rozmowy zdradził, ile za nią płaci. Cena zwala z nóg.

Burneika zasłynął w Polsce z promocji kulturystyki. Jego nagrania z popularnymi słówkami, takimi jak "stejki" czy "kanapeczki" znają miliony. On sam nie ukrywa, że dojście do takiej sylwetki kosztowało go wiele wyrzeczeń i treningów. Podczas programu "Rundki" High League Burneika pytany był o miesięczny koszt swojej diety. Pytany, ile miesięcznie wydaje na jedzenie i suplementy odpowiadał: 

Zobacz wideo "Zawieszam rękawice (ale tylko na chwilę) na kołku. Nie będzie przeskakiwania z MMA do boksu"

- Zdrowia dieta jest bardzo droga. Za dobry "stejk" trzeba dać nawet 100 złotych, a to już duży pieniądz. W ciągu dnia mam pięć-sześć posiłków z drogim mięsem. Tylko rano na śniadanie jem jajka, ale jajko to też białko. Konkretnie to jem 10 jajek. Od jakiejś babci kupujemy, żeby było bardziej naturalnie. Ile to kosztuje miesięcznie? Jakieś 5-6 tysięcy złotych trzeba wydać. Te bicki kosztują - zdradził "Hardkorowy Koksu".

Bilans Burneiki w MMA

Burneika zawalczy 4 czerwca podczas High League 3  z Robertem "Roburem WK" Orzechowskim. Walką wieczoru będzie starcie Alberto Simao z Marcinem Dubielem. W karcie walk znalazły się też starcia m.in. Lil Masti z Zusje czy Ewy Brodnickiej z Kamilą Wybrańczyk. Burneika do tej pory walczył w klatce trzy razy. Ostatni raz walczył w maju 2017 roku z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem podczas KSW 39. Starcie zakończyło się wygraną rapera. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA