Przerażający widok hali sportowej w Charkowie. Tak Rosjanie niszczą Ukrainę

Rosyjskie wojska w dalszym ciągu dewastują Ukraińskie miasta. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie hali sportowej w Charkowie. Obiekt został doszczętnie zniszczony w wyniku bombardowania.

Nie ustają ataki wojsk rosyjskich w Ukrainie. Armia Władimira Putina z każdą kolejną godziną dokonuje ogromnych zniszczeń u naszych wschodnich sąsiadów. Ludzie tracą domy, mieszkania i dobytek całego życia. Rosjanie nie cofają się przed niczym, bez wahania strzelają do bezbronnych cywilów, w tym także kobiet i dzieci. 

Zobacz wideo Kliczko walczył przez całe życie. "Teraz chwycił za broń i stanął do obrony Kijowa"

Rosyjskie wojska niszczą wszystko na swojej drodze. Przerażający widok hali w Charkowie

W sieci raz za razem pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania, które ukazuję okrucieństwo rosyjskich wojsk, które niszczą wszystko na swojej drodze. Atakowane są obiekty nie tylko strategiczne obiekty wojskowe, ale także budynki cywilne, jak szkoły, przedszkola, szpitale, czy osiedla mieszkaniowe. 

Tak też było w Charkowie, gdzie przeprowadzono atak rakietowy. Zbombardowano m.in. miejscową halę sportową. Z obiektu, z którego korzystały tysiące sportowców, jak i zwykłych ludzi praktycznie nic nie zostało. Budynek został zupełnie zrujnowany. Widać jedynie fragmenty szkieletu budynku i stertę gruzu. Obraz ten jest przerażający.

Walka w obronie Ukrainy trwa. Do walki od początku rosyjskiej inwazji ruszyli wybitni ukraińscy sportowcy. Swojej ojczyzny bronią m.in. bracia Witalij i Władimir Kliczko. Na miejscu jest także mistrz świata w boksie Ołeksandr Usyk. Dołączył on do sił obrony terytorialnej. Niestety w walkach zginęło już także dwóch młodych piłkarzy. Śmierć poniósł także utalentowany koszykarz Bohdan Popova

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.