Zachwycający Halftime Show podczas Super Bowl! Zobacz całość [WIDEO]

Tradycyjny występ podczas Super Bowl - "Halftime show" miał być jeszcze bardziej wyjątkowy niż zazwyczaj, gdyż wystąpiły w nim wspólnie legendy rapu i r&b - Eminem, Dr. Dre, Snoop Doga oraz Mary J. Blige i Kendrick Lamar. Działo się! Jako gość specjalny pojawił się 50 Cent.
Zobacz wideo

Halftime show, czyli mini koncert w przerwie meczu to element największego medialnego wydarzenia Ameryki - finału ligi futbolu amerykańskiego NFL. Został wymyślony przez stacje telewizyjne, by utrzymać przy rokrocznie rekordową liczbę widzów przy telewizorach również w przerwie meczu. Gwiazdy w Halftime Show występują za darmo, ale wysiłek w pełni rekompensuje im wzrost sprzedanych płyt i pojedynczych piosnek. Dla artysty nie ma bowiem większej szansy na promocję, niż występ podczas Super Bowl.

Zachwyty po mini koncercie w Super Bowl

W tegorocznym Halftime Show wystąpili Eminem, Dr. Dre, Snoop Dogga, Mary J. Blige i Kendricka Lamara. I jako gość specjalny 50 Cent. Publiczność była zachwycona ich występem. Co można obejrzeć na poniższym wideo.

 

twitter.com/FilipCzyszanowsSkoczkowie reagują ws. Geigera. Kubacki złamał się. Krótko na i temat

"OMG! WOW WOW WOW! To najwspanialsze Halftime Show, jakie kiedykolwiek widziałem!" - emocjonował się na Twitterze znakomity koszykarz LeBron James, który był obecny na trybunach SoFi Stadium, gdzie rozgrywany był mecz.

Wideo tańczącego podczas show LeBrona Jamesa ma na Twitterze już ponad milion wyświetleń.

Gwiazdor NFL nie był odosobniony w tych zachwytach.

Kamil Stoch i Karl GeigerKarl Geiger wypalił do Kamila Stocha: Chcę, żebyś wiedział

Pochlebną recenzję zamieścił "New York Times"

A sportowy serwis The Atheltic pisze, że każdy, kto nie oglądał tego show będzie żałował

Wielkie emocje w Super Bowl

Sam mecz też dostarczył niezwykłych emocji. Było w nim wszystko, czego potrzebują kibice. Niewiarygodne akcje, nagłe zwroty akcji, dramaty największych gwiazd, bardzo kontrowersyjna decyzja sędziów. Ostatecznie Super Bowl wygrali 23:20. Relację z meczu i wideo z jego najbardziej efektownych akcji można obejrzeć TUTAJ.

Więcej o: