Pierre Ludet nie żyje. Media podejrzewają samobójstwo. Siódmy taki przypadek

Nie żyje Pierre Ludet. 22-letni Francuz i wschodząca gwiazda MMA. Tamtejsze media podejrzewają, że popełnił samobójstwo.

Pierre Ludet to wschodząca gwiazda francuskiego MMA, szczycąca się rekordem 6-1. Do klatki 22-letni Francuz - który ostatnią walkę stoczył w październiku 2019 roku - miał wrócić już za miesiąc. Podczas gali Hexagone MMA 3 w Reims, gdzie miał zmierzyć się z Antoine Hidiro.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk będzie walczyła w KSW? "Trud i poświęcenie mają swoją cenę"

Artur SzpilkaTe słowa niepokoją. Szpilka szczerze o swojej przyszłości. "Coś jest nie tak"

Pierre Ludet nie żyje. Media podejrzewają sambójstwo

Dziennik "L'Ardennais" donosi, że Ludet został znaleziony martwy w swoim apartamencie w Marsylii. I sugeruje, że to mogło być samobójstwo. 22-latek został postrzelony. A zdaniem mediów - postrzelił się sam, bo Ludet posiadał pozwolenie na broń. Służył we francuskiej policji. Konkretnie dla wyspecjalizowanej jednostki o nazwie BST, gdzie pracował jako specjalista terenowy.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Ludet - jak pisze o nim serwis mma.pl - swoją karierę w MMA rozpoczął od dwóch starć amatorskich. W 2017 roku przeszedł na zawodowstwo. Pierwsze pięć walk wygrał przed czasem (3 poddania, 2 TKO), tak samo jak wcześniejsze dwie amatorskie. To już zapowiadało, że we Francji rozwija się bardzo duży talent.

Ludet swoją pierwszą i jedyną porażkę poniósł w szóstej zawodowej walce - w marcu 2019 roku na gali M1 Challenge, gdzie przegrał przez poddanie z Asu Almabaevem. Wrócił po półrocznej przerwie - wygrał z Shakhpurem Salaevem i zdobył pas Integra Fighting Championship wagi piórkowej. To była jego ostatnia walka w sportowej karierze.

Tyson FuryTyson Fury dalej szokuje. Kolejna burza. "Sprawdź dokładnie człowieku"

Dziennik "L'Ardennais", na który powołuje się serwis mmanews.com, informuje również, że Ludet jest już dziewiątym członkiem francuskiej policji, który od 1 stycznia popełnił samobójstwo.

Więcej o: