Kamera na Lewandowskiego, a tam? Absolutny hit Gali Mistrzów Sportu [WIDEO]

Robert Lewandowski, znakomity napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium, najpierw się wzruszył, a potem śpiewał hit Tiny Turner na scenie podczas Gali Mistrzów Sportu. I te ruchy, tylko spójrzcie! Nagranie Lewandowskiego jest absolutnym hitem.

Robert Lewandowski został wybrany najlepszym polskim sportowcem w 2021 roku. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski wyprzedził trzykrotną mistrzynię olimpijską w rzucie młotem - Anitę Włodarczyk i wicemistrza świata na żużlu - Bartosza Zmarzlika i po raz trzeci w swojej karierze sięgnął po statuetkę w plebiscycie "Przeglądu Sportowego".

Zobacz wideo

Andre Villas-Boas "Nowy Mourinho" chce prowadzić reprezentację Polski. Były trener Chelsea

"Wyluzowany i pląsający do Tiny Turner"

Gdy Robert Lewandowski dziękował na scenie, to jego głos się nieco łamał, a w oku zakręciła się łezka.

- Dziękuję mamie, siostrze, teściowej, które są tutaj. Dziękuję żonie i dzieciom, które są moim największym wsparciem. Wsparcie, które od nich otrzymuję, daje dodatkowy bodziec, żeby się nie poddawać - powiedział Robert Lewandowski.

Potem jeden z najlepszych piłkarzy świata wyluzował się i nawet śpiewał wielki hit Tiny Turner - "Simply the best".

- "Wyluzowany i pląsający do Tiny Turner Robert Lewandowski. Jeden z obrazków tego wieczoru" - napisał Adrian Brzozowski, dziennikarz "Polsatu Sport" na Twitterze.

Wyciekło, ile Cannavaro miałby zarabiać w Polsce. I to netto! A on się zastanawia Wyciekło, ile Cannavaro miałby zarabiać w Polsce. I to netto! A on się zastanawia

Robert Lewandowski został też zwycięzcą plebiscytu za 2020 rok, ale teraz napastnik Bayernu Monachium miał sporą konkurencję w postaci medalistów olimpijskich. 

Więcej o: