Co za brutalny nokaut na gali KSW 65! Padł tuż przed gongiem [WIDEO]

Przy 15-tysięcznej publiczności zgromadzonej w Arenie Gliwice trwa gala KSW 65. W jednej z pierwszych walk Patryk Likus brutalnie znokautował Piotra Olszynkę, który padł na matę na sekundę przed końcem drugiej rundy.

W Arenie Gliwice trwa gala KSW 65. W walce wieczoru dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku prawdziwej legendy federacji Mameda Chalidowa z dzierżącym pas mistrzowski w wadze półśredniej Roberto Soldiciem. Dla Polaka będzie to powrót do klatki KSW po ponad rocznej przerwie.

Zobacz wideo

W co-main evencie gali zobaczymy natomiast pojedynek o pas mistrzowski KSW w wadze piórkowej. Powalczą o niego Salhadine Parnasse z Danielem Torresem, który miał bronić tytułu, ale nie zmieścił się w limicie wagowym.

Szamad Erzanukajew"Nowy Mamed Chalidow" udanie zadebiutował w KSW. "Mój trener zakazał robić show"

Niewiarygodny nokaut na KSW 65. Rywal nie mógł się podnieść!

Już w jednej z pierwszych walk na gali KSW 65 doszło do brutalnego nokautu, który zdecydowanie będzie kandydował do miana nokautu wieczoru. Patryk Likus bezlitośnie wykończył idealnym uderzeniem łokciem Piotra Olszynkę.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Olszynka padł bezwładnie na matę tuż przed gongiem kończącym drugą rundę i przez dłuższą chwilę nie mógł się podnieść. Tym samym Patryk Likus odniósł drugie zwycięstwo w swojej drugiej oficjalnej walce w MMA.

KSW 65. Gdzie i kiedy oglądać walkę Chalidow - Soldić?Już dziś gala KSW 65. Mamed Chalidow kontra Roberto Soldić w walce wieczoru [KARTA WALK]

We wcześniejszym pojedynku, który otwierał galę KSW 65, Szamad Erzanukajew zdominował w parterze Bartosza Rewerę i wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Więcej o: