Ignaczak, Lijewski, Trybański - sportowy początek wakacji w mistrzowskim wydaniu!

W tym roku początek lipca w zachodniej części kraju zapowiada się niezwykle aktywnie. Już wkrótce mistrzowie sportu: Krzysztof Ignaczak, Cezary Trybański i Marcin Lijewski razem z marką Enea wyruszą w trasę by zaprosić Was na wspólny trening trzech najpopularniejszych dyscyplin halowych.

"Szyjemy Sport na miarę z Eneą" to idealna okazja żeby po pandemicznej przerwie powrócić do wspólnych zajęć fizycznych oraz w aktywny sposób zainaugurować wakacje. Podczas wspólnych zajęć, łączących w sobie elementy treningu trzech dyscypliny – siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki uczestnicy spotkania, oprócz niezbędnych technicznych wskazówek, otrzymują bezcenną dawkę mistrzowskiego doświadczenia oraz unikatową lekcję sportowej postawy, cechującą największych sportowców.

Mistrzowie zachęcają do uprawiania sportu

Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie każdego z campów czeka konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim sportowym "skills challenge". Oprócz atrakcji typowo sportowych nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki dla wszystkich uczestników – każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma specjalną campową koszulkę oraz worek treningowy.

Robert Lewandowski i Aymeric Laporte w meczu Hiszpania - PolskaBurza po golu Roberta Lewandowskiego. "Nie powinien zostać uznany"

Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy tylko wejść na stronę internetową www.szyjemysportnamiare.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Impreza jest w pełni darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób towarzyszących.

Terminy oraz lista miast na trasie akcji "Szyjemy sport na miarę z Eneą"

  • piątek - 02.07 – Zielona Góra
  • sobota - 03.07 – Leszno
  • niedziela - 04.07 – Poznań
  • poniedziałek - 05.07 – Gniezno
  • wtorek - 06.07 – Bydgoszcz
  • środa - 07.07 – Piła
  • czwartek - 08.07 – Drawsko Pomorskie
  • piątek 09.07 – Szczecin
  • sobota - 10.07 – Świnoujście
  • niedziela - 11.07 – Rewal

Polska wstrzymuje oddech. Nowe informacje o stanie zdrowia Jana BednarkaPolska wstrzymuje oddech. Nowe informacje o stanie zdrowia Jana Bednarka

Ambasadorzy projektu "Szyjemy sport na miarę z Eneą"

Cezary Trybański

Reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Krzysztof Ignaczak

Wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Marcin Lijewski

Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.

Zbigniew Boniek i Paulo SousaZbigniew Boniek króciutko podsumował mecz Polska - Hiszpania na Euro 2020

Więcej o: