Wielkie problemy dwukrotnego medalisty olimpijskiego. Jest oskarżony o morderstwo

Dwukrotny medalista olimpijski w zapasach Sushil Kumar popadł w bardzo poważne konflikty z prawem. Jeden z najpopularniejszych sportowców w Indiach po kilku tygodniach został zatrzymany i został oskarżony o morderstwo.

Sushil Kumar jest jednym z najbardziej utytułowanych sportowców pochodzących z Indii. Zapaśnik zdobył dwa medale na igrzyskach olimpijskich (srebro i brąz), w 2010 roku został mistrzem świata, wywalczył również złoto podczas mistrzostw Azji, trzykrotnie wygrywał w Igrzyskach Wspólnoty Narodów i pięciokrotnie w Mistrzostwach Wspólnoty Narodów.

Najbardziej kuriozalne starcie MMAWalka nastolatków, którzy wyglądają jak małe dzieci, wywołała burzę. Razem ważą 35 kg

Inni poszkodowani wskazali na Kumara

38-latek ma obecnie spore problemy. Jak informuje "Al Jazeera", były zapaśnik został zatrzymany w New Delhi i oskarżono go o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 23-letniego Sagara Rany. Kumar miał zaplanować i zorganizować uprowadzenie ofiary.

Oprócz Rany, pobitych zostało również jego dwóch znajomych, którzy jednak przeżyli. Obaj zidentyfikowali napastników, wskazując właśnie na Kumara. Medalista olimpijski miał zaatakować 23-latka po tym, jak ten nie płacił mu czynszu za wynajmowane mieszkanie.

Zobacz wideo Łukasz Kaczmarek wrócił do kadry Heynena. "Wiemy, o co walczymy"

Sushil Kumar nie został wypuszczony z aresztu

Jeszcze przed aresztowaniem Sushil Kumar złożył wniosek o zwolnienie za kaucją, dzięki czemu mógłby zostać wypuszczony na wolność. 38-latek miał twierdzić, że padł ofiarą policyjnego śledztwa, a ponadto w jego stronę miały być kierowane groźby od niebezpiecznych przestępców.

21 uczestników ultramaratonu górskiego nie żyje. Tragiczny finał imprezy21 uczestników ultramaratonu górskiego nie żyje. Tragiczny finał imprezy

Jak podają tamtejsze media, 23-letni Sagar Rana miał być synem policjanta, dlatego też Kumar twierdzi, że został wrobiony w morderstwo. Sąd odrzucił jego wniosek o wypuszczenie za kaucją, na skutek czego pozostanie w areszcie do czasu procesu. Poza zarzutem zorganizowania pobicia, były zapaśnik może również odpowiedzieć za morderstwo.

Więcej o: