Jodie Foster na gali Złotych Globów zamanifestowała kibicowską pasję

Jodie Foster podczas swojego wystąpienia online w czasie gali Złotych Globów podziękowała gwieździe NFL, Aaronowi Rodgersowi. Osobiście się nie znają, ale Amerykanka jest zagorzałą fanką zespołu Green Bay Packers, którego Rogers jest rozgrywającym.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że gala rozdania Złotych Globów odbyła się zdalnie. Foster zdobyła nagrodę dla najlepszej drugoplanowej aktorki za film "The Mauritanian". Amerykanka w filmie wcieliła się w rolę prawniczki, której mąż został uwięziony w Guantanamo. W trakcie łączenia online 58-latka wygłosiła krótkie podziękowania, wśród wymieniony był Aaron Rodgers, rozgrywający zespołu futbolu amerykańskiego Green Bay Packers.

Zobacz wideo Liga hiszpańska ma niespodziewany problem. "To jest trochę szokujące. W tym odstają

Jodie Foster zdobyła Złoty Glob i podziękowała zawodnikowi futbolu amerykańskiego. "Lubię rozmawiać o tym, jak bardzo kocham Green Bay Packers"

Foster w filmie "Mauritanian" zagrała razem z Shailene Woodley, która jest obecnie zaręczona z gwiazdą NFL. Poza tym Foster jest wielką fanką klubu Green Bay Packers. - Nigdy nie spotkałem Aarona Rodgersa, ale lubię rozmawiać o tym, jak bardzo kocham Green Bay Packers. Czasami mogę gadać o tym trochę za dużo, więc oczywiście Shailene doskonale wie, że zawsze wspieram mój zespół - przyznała Foster podczas wywiadu już po ogłoszeniu zwycięzców Złotych Globów.

Ze strony Foster był to mały rewanż. Aaron Rogers, który na początku lutego został wybrany MVP sezonu 2020 w NFL, podczas podziękowań za nagrodę wymienił właśnie Jodie Foster.

Więcej o: